Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a személyiségem?...

Miért ilyen a személyiségem? Skizofrén vagyok vagy örült? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Mindig is ilyen különc voltam meg furi kevés barátaim voltak.Éveket voltam egyedül.Lehet ebből fakad mindez?


Mostanában annyi változott hogy már 4éve van egy barátom. :) Csak ö mellette érzem azt hogy igazán boldog vagyok és nagyon jó a kapcsolatunk.Hollandiában élek és távkapcsolatban vele. Minden napom szörnyen viselem itt nincsen senkim se. Se barátok se semmi max az osztályba pár lány aki kihasznál és én eltűröm mert félek nemet mondani vagy hogy egyedül maradjak.De nagyon utálom őket..


Van olyan mikor jeleneteket elképzelek amik szomorúvá tesznek vagy boldoggá. Beleélem magam elég gyorsan,átérzem és már sírok is.


Van amikor hörgök,köhögök hülyeségeke csinálok csak hogy bosszantsam az odaképzelt valakit és hogy nevessen rajtam persze ezt mikor egyedül vagyok. Picit furán hangzik:D Aztán én is röhögök rajta kifordulok magamból vonaglok meg minden:D.Ami szerintem vicces de na mások biztos azt mondanák ez nem norma:DDD Imádom az embereket bosszantani néhaxd


Régóta depressziós vagyok sosem mutatom ki..Voltam már terápián ilyenek de abbahagytam ezt is úgy mint mondjuk sportokat,hangszertanulást mert nem bírtam ki az emberek között inkább egyedül akartam maradni. Féltem azt hiszem.. Hogy elszáll az agyam és csinálni fogok valami rosszat.Menekültem ha lehet így mondani.

Hívnak valahova mindig van valami kifogásom. Nem nagyon szeretem az embereket csak azokat akik közel állnak hozzám vagy aki normális._.

Eltaszítok mindenkit de nem vagyok biztos ebben hogy akarok ezen változtatni hogy legyenek barátaim..ah zavaros:s


Változó a személyiségem úgy érzem akit mutatok nem az vagyok. Egyik nap így másik nap úgy de semelyik sem én. Mintha belém olvadt volna valami maszk és nem bírom leszedni.. Nem igazodom ki magamon tényleg.



Örült vagyok? Kezdem azt hinni,tényleg..

:( 17L



2015. máj. 12. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Érzek néha ehhez hasonlókat, csak nincs ennyi rigojám. Skizofrén biztos nem vagy, az ennél sokkal durvább.
2015. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasgass, itt úgyis 90%-ban csak sablon válaszokat fogsz kapni. Magával az elzárkózással nincs hatalmas baj - szvsz az emberek legalább harmada introvertált személyiség, csak ez olyan kissé tabu téma, nem mondják ki -, de a zavaros viselkedés, vagy az emberutálat már nem egészséges dolog.

Gondolkodj rajta sokat, olvass utána. Nem mondom hogy ebből jó eséllyel komoly gondod lesz, de ha mégis, akkor még nagyon az elején jársz, megelőzhetőek a súlyosabb következmények, ha komolyan veszed a dolgot.

2015. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsokat :) még jöhetnek
2015. máj. 12. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Skizofrén biztosan nem vagy, a skizofrénia nem a többszemélyiséget jelenti, hanem hallucinációkat, tévképzeteket, ahol a valóság és a képzelet nem különül el.


Én első körben azt mondanám, hogy fiatal vagy és kétségbeesett, amiért nem tudsz kiigazodni önmagadon. Ez egy bizonyos szintig normális, viszont az antiszociális hozzáállás a későbbiekben nagyon negatív hatásokkal bír majd.

2015. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!