Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, hogy kb minden nap...

Az baj, hogy kb minden nap kívánom az alkoholt?

Figyelt kérdés

minden nap meg tudnék inni valamit, pár pohár fröccsöt, sört vagy esetleg koktélt. meg tudom állni természetesen, de jól esne, nem addig, hogy részeg legyek, csak hogy kicsit kellemesen érezzem magam. ez már rossz jel?

így is heti párszor iszom, de csak amikor társaságban vagyok, de úgy érzem, egyedül is jól esne.


L25



2015. máj. 11. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha minden naposan kívánod, az már rég rossz jel.
2015. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy kicsit kellemesen érezd magad?

Úgy értelmezem,hogy alkohol hatása nélkül nem érzed magad kellemesen?

Ha valami feszültség,vagy gátlás,szorongás oldódik fel benned az alkohol hatására,az nem jó jel.Ilyenkor nagyon hamar hozzá lehet szokni,pár év alatt alkoholistává lehet válni,és borzalmas a leszokás,meg az elvonási tünetek.

Na néha társaságban hetente iszol egy sört,vagy valamit,az nem gond,de napi szinten NE menj bele,akármennyire is ellazít,és kellemes.

Én végigcsináltam ezt az egészet,néha manapság is gondot jelent!

46F

2015. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Ezzel sajnos én is így vagyok... Pontosabban, azt még meg tudom állni, hogy ne igyak (bár néha elég nehéz... Kemény időket élek, na), de ha egyszer elkezdem, nem bírom abbahagyni. Szóval igen, elég rossz jel, de még nem olyan veszélyes a helyzet. Én személy szerint eljutottam odáig, hogy inkább egyáltalán nem iszom. Oké, valószínűleg én egy kicsit "veszélyesebb szinten" vagyok, mint te, de azért nem árt vigyázni.
2015. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az első lépés a függőség felé.
2015. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyál helyete vizet mert a szomjat oltja
2015. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igencsak a sima szomjúsághoz társul egy elfuserált nosztalgia vagy valami. Tehát igazából csak szomjas vagy. Ha nem hiszed, teszteld le!


Mai ajánlatunk: rettentő hideg víz kevés citromlével, csöpp mentával, cukor nélkül.

2015. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak a neten jó kis alkoholmentes koktél receptek, illetve alkoholmentes sör is ugye.

Szerintem iszogass inkább ilyesmiket

2015. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!