Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom ennyire az...

Miért nem kívánom ennyire az alkoholt? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Amióta diétázom nem kivánom az alkoholt nem mint ha baj lenne csak nem értem miért.EZ már nem az első nekifutásom a diétával szemben...de máskor majd meg voltam veszedve érte amikor diétáztam akkor is persze akkor szinte mindig alig ettem...és akkor birtam inni..

Megjegyzem máskor például sose birtam úgy sörözni hogy ettem előtte mert akkor nem birtam inni!Csak a sörözéseim után birtam enni jópár órával utánna. Most meg mióta diétázom napi ötször eszek és szinte sose vagyok éhes lehetséges hogy ettől nem kivánom az alkoholt hogy nem vagyok éhes ? Ja megy töbször betegedtem meg a sörtöl mostanában lehez az is belesegit ti mit gondoltok,

Nem mintha baj lenne csak furcsak nem értem miért van ez.


2014. jan. 31. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:
MÁSKOR MINDEN HÉTVÉGÉN BULIBAN BIRTAM SÖRÖZNI MOST MEG NEM KIVÁNOM EGYÁLTALÁN AZ ALKOHOLT.
2014. jan. 31. 14:30
 2/4 lac1434 válasza:
Sajnállak
2014. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, az alkohol nekem is étel. Éhesnek kell lennem hozzá, s utána sem eszem, mert jóllakat :)

A leírásod alapján rájöttél, hogy mi az ok. Innentől mi a kérdés? Gond pedig egy szál se :)

2014. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert van olyan aki kívánja az alkoholt?
2014. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!