Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik egyáltalán nem isznak alkoholt?

Figyelt kérdés
Manapság a legtöbben (főleg a fiatalok) lenézik az ilyeneket. Mi a véleményetek?
2012. júl. 3. 10:15
 1/5 anonim válasza:
0%
Igazuk van. Aki nem tud néha szórakozni a haverokkal/barátnőkkel nem feltétlen kocsmában (de ott a legjobb) az dögöljön meg.
2012. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem nézem le őket.

Én se szeretem az alkoholt.. (bor kis mennyiségben, sör).

Tudok úgyis szórakozni, hogyha nem iszok.. múltkor kb mindenki azt hitte kora ittam magam, de nem.. :DD Szimplán jól éreztem magam...:DD

Az első válaszolnak meg dögöljenek meg? Mindannyian emberi lények vagyunk. Azért mert valaki nem iszik, még nem kell lenézni. Az igazi barátok legalábbis nem ezt teszik, a többieket meg le kell szarni.. tudni kell hol az arany-középút.. foglalkozni azokkal a barátokkal is akik nem isznak, meg azokkal is, akik igen.. össze kell egyeztetni a kettőt, mindent meg lehet oldani, a többi csak kifogás..

Sztem jó ha nem isznak alkoholt egyébként, később nem lesznek alkoholisták és a nőknek esetleg (ha pasikról van szó mondjuk) nem kell rettegniük a veréstől, attól, hogy már megint részeg. A szervezetnek se tesz jót a pia.

2012. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem nézem le őket, sőt, igazából sehogyan sem különböztetem meg őket azoktól, akik mértékkel néha fogyasztanak alkoholt (ilyennek tartom magam én is). Engem csak az zavar, hogy akik nem isznak alkoholt, nagyon gyakran lenézik azokat, akik akár csak egy kicsit is szoktak fogyasztani.

17/L

2012. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, szokatlan és fura, hogy egyáltalán semmit sem - de hát ez van. Van ilyen ismerősöm, jó haverom. Nem gyötröm, nem nyúzom, nem akarok belediktálni "legalább egy fél korty"-ot sem az illetőbe.

Természetesen, azért az meghökkent, ha valaki még akkor sem iszik, amikor pezsgős koccintás van valami tényleg egyedi, különleges alkalomból. De most mit csináljak? Köpjem le és ragasszak tölcsért a szájába és szivassam egész este? Inkább töltök neki 100-as narancsot stb.

2012. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért kell mindig általánosítani.

"Manapság a legtöbben (főleg a fiatalok)..."

Miért, régen talán nem így volt? 50 évvel ezelőtt ugyanúgy az volt a menő, ha valaki bagózott már tizenévesen és pálinkát vedelt.

Én 19 éves lány vagyok, és szeretem az alkoholt kis mennyiségben. de a baráti társaságomban annak olyanok, akik nem szeretnek inni. Senki nem nézi le őket ezért. Ez intelligencia kérdése...

2012. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!