Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik azért tesznek tönkre/hurcolnak meg másokat, hogy "ne legyen nagy az arcuk"?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra a srácra, aki direkt felteszi az adott lánynak a meztelen képeit internetre, hogy "ne legyen már ekkora arca ennek a ribinek"?

vagy arra a lányra, aki direkt azért jelent fel valakit, hogy "legyen már kisebb a pofája"...

miért ilyen primitívek egyesek? csak azért, mert máshogy gondolkodik valaki, csak azért, mert "nagy az arca" már valakinek az életét sz*rrá kell morzsolni?

egyáltalán honnan indul ez a primitívség? hol alakul ki másokban?


2012. máj. 14. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:

ahogy én észrevettem általában olyan csajokat tesznek csak fel ilyen képeket,akik megcsalták az adott illetőt.

ők meg megérdemlik.

mondjuk nekem is van szinte minden eddigi csajomról ilyen kép,de még eszembe sem jutott feltenni és nem is fogom.

2012. máj. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod az a baj, hogy a "nagyszájúságnak" általában egyik velejárója, hogy mások életébe beleszól (hogy szépen fejezzem ki magam). Pl megbántja őket mert nagyszájú stb. Egy ilyen nagyszájú piszkálódása akár öngyilkosságba is belekergethet egy fiatalt (pl az angol: bullying). Szóval a "máshogy gondolkodik" csak addig érvényes és jogos amíg csak a saját életében marad és nem zavar másokat.

Persze ettől függetlenül senkinek sincs joga tönkre tenni, dehát történnek ilyen dolgok néha...

2012. máj. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
A nagyszájú emberek folyamatosan azt éreztetik a környezetükkel, hogy ők okosabbak, vagy szebbek, vagy mindenben jobbak mint a környezetük. Sokszor észre sem veszik, de nagyon meg tudnak bántani másokat az irreálisan nagy egójukkal. Általában önzőek és tapintatlanok. Nem gondolom, hogy az életüket tönkre kéne tenni, de sokszor a szép szóból nem értenek mondván "...ne hogy má te mondd meg nekem mit csináljak..." effektus. Egy szó mint száz egy kis lecke nem fog megártani egyiknek sem. És ha szerencsénk van még okulnak is belőle. Persze a leckéztetésnek is megvannak a határai, ezt nem vitatom.
2012. máj. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak hogy vannak azok az önjelölt tanítómesterek, akik suták, buták, és sötétek, mint az éjszaka - hogy miért? mert gyakran azt hiszik, hogy valaki nagyszájú, egoista, közben abszolút nem az, csak a stílusa pocsék, és maximum úgy TŰNHET. és ha esetleg kiderül, hogy egyáltalán nem volt nagyszájú, sőt, inkább önbizalomhiányos, és úgy tették tönkre, akkor, őszintén, mit mondanak majd?
2012. máj. 14. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tetszik, én legfeljebb elkerülöm.
2012. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!