Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

olyan nők/férfiak, akik úszkálnak a másik fájdalmában...

például...

1. megbántja az egyik fél a másikat, az pedig mondjuk feljelenti

2. az ex boldogságát nem bírja elviselni, és olyan komoly gondokat okoz neki, hogy kb. nem végezheti a munkáját, suliját

3. nem bírja elviselni a visszautasítást, és ezért visszaél a másik bizalmával, nyilvánosan megalázza, mindennek elhordja

4. az ex/udvarlójától egy életre meg akar szabadulni (értve ezalatt, hogy mondjuk egy suliba/munkahelyre/egy busszal járnak), ezért látványos jeleneteket rendez, sír, kiabál, hogy úristen, meg akarják erőszakolni, segítsetek (ez mondjuk főként nőknél válik be, férfiaknál kétséges), és mikor agyonverik az exet/udvarlót, nevet a háttérben, mosolyog gunyorosan, hogy sikerült elérni a célját, és egy életre kiüldözni, elüldözni akár még a buszról is.

5. az előzőhez hasonlóan kirúgatja, vagy akár megpróbálja öngyilkosságba, börtönbe kényszeríteni azt, minden áron.


és most itt úgy kell ezt az egészet elképzelni, hogy a másik nem veszi fel a kesztyűt, és igazából nem foglalkozik komolyabban a másikkal, a kártékonnyal, néha próbál kompromisszumot kötni.

az ilyen nők, férfiak szimpatikusak? mert szerintem nem igazán.


2012. máj. 11. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
én beleszaladtam 1 olyan csajba aki kb a 4.nek felel meg. hát nem volt jó....
2012. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számomra utálatosak az ilyen emberek. Igazából, ha lenne ilyen ex az életemben egy-két alkalom felett talán még szemet hunynék és legyintenék rá, de szerintem rövid idő alatt megleckéztetném úgy, hogy egy életre megbánja azt, hogy fenyegetődzik, hisztizik, vagy bármi kárt csinál.
2012. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*fenyegetőzik
2012. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Golyót az ilyeneknek!
2012. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
menjenek a pics@b@ 21
2012. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Kóros szeretethiány, ez az az eset amikor már belebetegszik és elmegy az esze csak, hogy egy kis szeretethez jusson.
2012. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt éretlenek, másrészt nem is szerethetik az exüket.
2012. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!