Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te örülnél neki ha minden...

Te örülnél neki ha minden fiú/férfi izmos lenne, kövérség és soványság helyett?

Figyelt kérdés

Az egész olyan lenne hogy a nagyon kövéret felváltaná a hatalmas golyóvállú kidobó alkat, a vékonyakat pedig tornászhoz hasonló formával lehetne jellemezni.


Ez azért jutott eszembe nemrég, mert magam is próbálom kihozni a legtöbbet magamhoz mérten, ennek eredményeként megnéznek nyaranta fiatalok és öregebbek, és nyilván nem azért hogy na a bolondnak sok szabad ideje van magára.


2015. márc. 26. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból talán jó lenne, hogyha mindenki izmos lenne, akkor a nôk nem ez alapján válogatnának.

Viszont lehet (bár nem sok ilyen van), hogy valaki nem szeretne izmos lenni. Akkor nem kell rákényszeríteni.

2015. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akkor a nők kövér és vékony srácokat szeretne, mert azokat nem kaphatná meg.


+ akkor nem lenne menő a kigyúrtság.

2015. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, az olyan nagydarab izmos csávókról így is a többség azt hiszi, hogy olyan kemények, pedig lóf#szt, az ilyeneknél hamar durran a lufi mikor megpöccintik az állukat, na persze tisztelet a kivételnek...
2015. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Unalmas lenne. A vékonyság/kövérség pedig kifejezetten illik egyes emberekhez. Képzeld el Jack Blacket kigyúrt állatként, vagy Jim Carreyt. Uhhh.
2015. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nőként azt gondolom, hogy amit a férfiak elégségesen izmosnak tartanak, az az én ízlésemnek sok és visszataszító. de most úgyse fogják elhinni, mint általában.
2015. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Brrr, ki akar olyan világban élni, ahol csak kétféléből választhat? Legyen mindenkinek egészséges alkata, egészséges életmódból, rendszeres, de nem túlzásba vitt mozgásból kifolyólag, nem azért, hogy bárkinek is tetsszen, hanem magáért. Én például megtanulok sikítani a hónuk alatt liszteszsákokkal közlekedő, agyongyúrt Michelin-babáktól, pláne azoktól, akik az élet császárának hiszik magukat attól, hogy a bicepszátmérőjük az IQ-jukat közelíti. A környezetemben sincs olyan nő, akinek ez tetszene. A tornászalkat már inkább bejön, ha nem aránytalanul izmos.
2015. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hugyosgalacsin ***** válasza:
nem lenne jó mivel a saját akaratoddal elért test önbizalmat ad, míg az oda vezető út megerősít
2015. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szeretem az izmos férfiakat.
2015. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem a pocakos alkat jön be. A golyóvállú kidobóalkattól hányni tudnék. A tornász sem jönne be.
2015. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne jó! Miért lenne jó az , ha mindenki sportosan izmosan nézne ki? Holott nem tett érte semmit :D

Egész fiatal koromban azért nem volt barátnőm, mert sovány voltam, és önbizalom hiányos. Elkezdtem sportolni fel szedtem 15-20 kiló izmot és máris jöttek a jelentkezők :D

Ha valaki sikeres akar lenni az életben az dolgozzon meg érte, ne kapja meg senki csak úgy a jutalmat ( Nőket)

2015. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!