Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért egyenlő nektek a kövérsé...

Miért egyenlő nektek a kövérség a nagy mell+nagy fenékkel, amíg a soványság a kis mell+kis fenékkel?

Figyelt kérdés
Olvasgattam kérdéseket itt a gyk-n "kövér vs. sovány nők" kategóriában és a hozzászólások alapján azéé' jobb a kövér, mer' van melle, meg jó se*ge! Dehát jézusom, ez meg miféle általánosítás? Ismerek én olyan duci lányt +100, mégsincs melle, sőt az ellenkezőjét is...
2014. aug. 14. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
az emberek többsége szeret általánosítani
2014. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez elég hülyeség !! csak általánosítanak minket
2014. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos ismerőseimre igaz a fenti leírás, de közel sem mindegyikre, rám sem. Ez az alkaton múlik, gének, alma, körte, homokóra, banán meg nem tudom még mik vannak. Én ducibb vagyok (75kg) vagy, ha valakinek így bántja a szemét, akkor legyen kövér, de azt egy kicsit túlzásnak érzem. Nekem nagy a csípőm, fenekem combjaim, de melleim alig vannak. Van olyan ismerősöm, aki meg pont fordítva van vele. Az igaz, hogy a túlsúly miatt ezek az idomok és a többi testrész is nagyobb lehet a zsír miatt, vékony lánynál pedig kisebbek, de ez nincs tövénybe iktatva és soványan is lehet valakinek nagy cicije, feneke mert ezt örökölte vagy nem tudom. Mondjuk a ruhákat is ez alapján gyártják, általában a felsők, fürdőruhák nagyok a mellemre, a nadrágok pedig ha jók a csípőmre/derekamra akkor lejebb már túl nagyok. Viszont van ismerősöm, aki a nagy melle miatt nem talál pólókat mert amúgy meg vékony csak nagy a cicije. Ez szerintem is hülyeség, jó mondjuk a ruhagyártóknak nem kell minden testalkatra ruhákat tervezniük, nem is tudnának, de mi sem tudunk mit csinálni, ha aránytalanok vagyunk.:) Viszont az emberek ezt igazán megérthetnék, hogy ez nem így működik, ahogy a kérdésben is szerepel. Nem mondom, hogy nincs olyan mert én is ismerek sok lányt, akire igaz, de nem lehet ráhúzni minden lányra mert nem vagyunk egyformák.
2014. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azokat a hozzászólásokat többnyire férfiak írják. De aki ilyen kérdést feltesz, mint amikről beszéltél, az is fogalmazhatna körültekintőbben.
2014. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férfiak, amikor azt mondják, hogy szeretik a gömbölyű nőket, akkor olyanra gondolnak, akiknek csípőjük, nagy fenekük és nagy mellük van, és lapos, feszes hasa. Ezt sose felejtsd el.
2014. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!