Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak nekem tűnt fel?...

Ez csak nekem tűnt fel? Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek, suliba, bevásárolni, kutyát sétáltatni stb. Mindenhol ugyanolyan lányokat látok. De tényleg. Fehér vagy fekete air force, khaki színű kabát, iphone vagy bármilyen telefon a kezében amit vagy nyomkod vagy épp képet csinál magáról. Én is lány vagyok és annyira idegesítő, hogy minden velem egykorú lány szinte ugyanúgy néz ki. És rám néznek a buszon, és látom azokat a lenéző tekinteteket, mert látják, hogy én is annyi idős vagyok, biztosan úgy i viselkedem. Szinte mindenki általánosít. Még az elején nem is foglalkoztam vele, csak röhögtem egyet magamba. De már kezd idegesíteni:D Csak engem? Nektek bejönnek az ilyen lányok?

2015. jan. 27. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a lányok elég nagy többsége ilyen. Persze vannak kivételek, ezek szerint te is közéjük tartozol.:) Ez van, ezt kell szeretni.


18F

2015. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akkor válassz egyéni stílust és ne öltözz úgy, akkor nem fognak rád is ugyanúgy nézni. Ha meg csak az tetszik amit mindenki hord, ne zavarjon, ha az egy másik generációnak esetleg nem tetszik. Én mindig azt hordtam ami jól esett és nem a legutoldó irányzat szerint öltöztem. Olyan színeket választottam ami tetszett és nem amit mindenki hord.Ez máig így van.
2015. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jönnek be, pont az olyan lányok vonzanak, akikben van valami egyéniség, mint ahogy én sem vagyok egy felnyírt hajú testpólós kis páva gyerek. Pont múltkor nézegettem a lányokat az iskolában, kb. 300 lányból 5 ha tetszik, a többi teljesen ugyan úgy néz ki...
2015. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, mikor elmegyek egy elit helyre bulizni akkor is a lányok állandóan magukat selfizik, csinálnak pár képet aztán nekik ennyi a buli.
2015. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem nem a khaki kabát tűnt fel, hanem az általában hosszú, de mindig vasalt haj, a simára vakolt bőr, a festett- vagy műköröm, a hasonló stílusú ékszerek és a közel ugyanolyan egyensmink... :D Komolyan úgy érzem magam néha, mikor elmegyek mellettük, mint egy űrlény.


Egy ismerősöm egyszer azt mondta, azoknak a férfiaknak jönnek be az ilyen lányok/nők, akiknek baj van az önbecsülésükkel, és félnek egy erősebb egyéniséggel kezdeni. Tudod, tucafelszerelés - könnyebb vele beilleszkedni.

2015. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

igen csak neked...

Végül is folyton erről megy a téma, de te egy nagy felfedezést tettél... de csak magadnak.

2015. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha folyton erről menne a téma akkor nem lenne annyi divatmajom mert magára ismerne pár lány. De lehet annyira hülyék, hogy azt hiszik ők különbek a többiektől.
2015. jan. 27. 18:01
 8/17 anonim ***** válasza:
Srácok nekem egyik sincs és szingli is vagyok. Jólöltözött srácok előnyben :D
2015. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi az a air force?


Mármint gondolom nincs mindegyiknek egy különteljes légiflottája.

2015. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az egy olyan cipő ami minden második fiúnak és lánynak van. Jó ez most úgy hangzott mintha irigy lennék, de nem vagyok az ne értsétek félre:D Ha az eredeti cipőről beszélünk akkor is
2015. jan. 28. 05:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!