Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfi nekem panaszkodik...

Ha egy férfi nekem panaszkodik, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerjük egymást. Saját bevallása szerint nem szokott panaszkodni, és nem is érti, miért engem hívott fel ezzel, de így sikerült. A problémáján nem tudok segíteni, csak annyit, hogy meghallgattam.
2015. jan. 2. 00:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem lelkizett, üzleti probléma, amiben nem tudok neki segíteni és valószínűleg meg fogja tudni oldani, csak sokkal nehezebben, mint ahogy szeretné. Vagy épp nem fog neki sikerülni és ez bántotta nagyon. Erről ilyen 4-5 percet beszélgettünk, utána el is viccelte azzal, hogy élvezzem ki a helyzetet, mert ilyen többet nem lesz, hogy nekem panaszkodik. Én nem neveztem volna panaszkodásnak, ő használta ezt a szót.
2015. jan. 3. 11:28
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizalommal van feléd. Ez a későbbiekben lehet egy jó barátság ismérve, vagy a szerelemé.
2015. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!