Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfi nekem panaszkodik...

Ha egy férfi nekem panaszkodik, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerjük egymást. Saját bevallása szerint nem szokott panaszkodni, és nem is érti, miért engem hívott fel ezzel, de így sikerült. A problémáján nem tudok segíteni, csak annyit, hogy meghallgattam.
2015. jan. 2. 00:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ember panaszkodik az általában azt jelzi, hogy bízik abban akinek el mondja a gondjait.A másik variáció, hogy érez irántad valamit és ezért közölte veled, hogy most vele mi van.
2015. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lényegesebb hogy te szeretnél-e tőle valamit? Gondolom azért érdekel.

Fölösleges ezeket a dolgokat túl gondolni, 1000 ok miatt hívhatott pont téged.

2015. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A barátja szeretnék lenni, mert érdekes embernek tartom. Ugyanakkor nagyon zárkózott, és képtelen vagyok rajta eligazodni.
2015. jan. 2. 02:45
 4/12 anonim válasza:
A zárkózott és érdekes emberek megismerésének legjobb módja a kezdeményezés. Lehet hogy kincsre lelsz.
2015. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, én is erre jutottam. Ugyanakkor tartom tőle a távolságot is, mert úgy veszem észre, hogy igényli. De, ha keresem, reagál rá, ha pedig olyanja van, magától is megkeres már. Egyébként pedig kiszámíthatatlan.
2015. jan. 2. 13:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Ennyi energiát fektetsz egy barátságba?


Egyébként próbálj annyit beletenni mint amennyit ő tesz bele. Ne keresd sokkal többször mint ahányszor ő keres téged.

2015. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem hogy hány évesek vagytok?
2015. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én 27N vagyok, ő 35F. Igaz, hogy egy kicsit több energiát fektetek bele ebbe a kapcsolatba, mint ő, de csak minimálisan. Nekem fontos a barátság. Nincsen sok barátom, de akik vannak, azokat nagyra értékelem. Nem is vagyok velük összenőve, de ha sokáig nem találkozunk, akkor is úgy beszélünk, mintha tegnap váltunk volna el.


Ezzel az emberrel jól el tudok beszélgetni gyakorlatilag bármiről és ez ritka. Jó hatással van rám, mert általa egy új nézőpontot ismertem meg a világról. Most úgy érzem, hogy kezd nyitni felém és ennek örülök, mert eddig nem igazán hagyta, hogy megismerjem. Nagyon társasági ember, mégis magányos. Különc, számomra érdekes személyiség.

2015. jan. 2. 15:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószínűleg eléggé megbízik benned, ne k.rd el a bizalmát és akkor nem lesz baj.


Írod hogy érdekes ember, én azt vettem észre hogy az ilyen emberek csak olyanokkal tudnak mélyebb barátságot építeni akik szintén érdekesek, vannak olyan dolgaik amikre "fel lehet nézni"...

2015. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bimbózó románc,lelki szemetesláda,honnan tudnãnk?
2015. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!