Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek van kedve beszélgetn...

Valakinek van kedve beszélgetni az érzelmi intelligenciáról?

Figyelt kérdés
Olyannal szeretnék, aki sokat tud róla.
2014. nov. 29. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, mennyire tudok róla sokat, de beszélgethetünk. :)
2014. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piriiiiii ***** válasza:

Érdekes téma.

Miért pont erről?

2014. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess egy pszichopatával erről. Az övé is egy érdekes nézőpont tud lenni.
2014. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha van konkrét célod, akkor igen. tudok is róla pár dolgot.
2014. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

pár tesztből nekem már kijött,hogy valószínűleg szociopata vagyok átlag feletti eq-val...szóval.

engem érdekel a téma,olvasok is róla sokat és ki is próbálom élőben.

csajozásban,párbeszédben kontroll irányítás elvételben.

most legutóbb az időzített káromkodás hatását vizsgáltam.

egyébként nem vagyok egy káromkodós ezért is érdekes ez számomra.


történt tegnap,hogy bevásároltam a piacon és egy adag csomaggal ballagtam vissza a kocsimhoz,hogy berakjam,aztán még mentem volna vissza húsért.

a parkoló tele volt és egy házaspár ff tagja olyan közel állt meg a kocsimhoz a kocsiával,hogy kiszállásnál valószínűleg rányomta volna az ajtaját a kocsimnak megkarcolva azt.

régebben ilyenkor automatikusan bevertem az embernek egyetlen szó nélkül,vagy összerugdaltam.

de gondoltam most itt az ideje a hidegen tálalt káromkodásos módszer kipróbálásának.

küzdi ki magát az ember én meg odaszólok-

óvatosan ember,mert nem szeretném látni,hogy nekiba-ssza-megnyomva kicsit hangosabban-az ajtót a kocsimnak.

mozdulat közben megrettent-jaj,dehogy vágom neki,elférek.

végig néztem szúrós szemekkel a műveletet,és majd meggebedt,de kivergődött a nélkül,hogy nekinyomja az ajtaját a kocsimnak.

-szép teljesítmény,de felírom a rendszámát és ha jövök vissza és nyom lesz a kocsimon találkozunk.

aztán még mentegetőzött stb.

mikor mentem el még hallottam halkan a feleségét-micsoda modor.

közben nem is sejtette,hogy a a férje a tesztem miatt éppen most megmenekült egy kiadós veréstől.

szóval a durva időzített szitokszó beszúrása megfélemlítő.

mert azt megfigyeltem,hogy ha ilyen esetben normálisan szól valaki-hogy figyeljen már legyen szíves az ajtómra-akkor azt gyengeségnek veszi a felszólított és még neki áll feljebb.

így viszont a szitok beszúrásával,demonstráltam a határozottságomat a fenyegető mivoltomat nem kellett tettlegesség mégis érvényesült az akaratom.

2014. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rohadtul utálom azokat, akik attól féltik a nyomorult szaros kocsijukat, hogy hozzáér egy másik kocsi ajtaja...
2014. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem a kocsi a lényeg itt,hanem a másik ember tulajdonának tiszteletben tartásának a teljes hiánya.

tehát ha nem tiszteli azt ami az enyém,akkor engem nem tisztel.

ha pedig nem tisztel,akkor adok neki okot arra,hogy kivívjam a tiszteletét.

2014. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bakker, itt csak arról van szó, hogy a kocsi egy használati tárgy. Néha szűkek a helyek, olyankor közel állnak egymáshoz az autók. A kocsi nem valami nyomorult műtárgy, hogy búra alatt kelljen tartani, a fényezés dolga az, hogy megvédje a kasztnit a súlyos sérülésektől, de némi karcok és apróbb horpadások teljesen természetesek városi használat mellett. Ebből levezetni azt, hogy TÉGED nem tisztel valaki, erős túlzás, bár hozzátenném, hogy ismeretleneket a magam részéről egyáltalán nem tisztelek, hiszen nem ismerem őket. A tiszteletet ki kell érdemelni, de verekedéssel és ordítozással nálam nem megy, abból csak azt szűröm le az illetőről, hogy egy szánalmas idióta.
2014. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, hogy a "szánalmas idiótá"-t csak azért írtam, mert az őszintébb és precízebb véleményem nem menne át a trágárságszűrőn. :)
2014. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az elfelejtetted hozzátenni,hogy szánalmas,de cselekvőképesebb,fizikailag erősebb és képezett verekedő idióta,vagyis felsőbbrendűbb ember mint te.

de egyértelmű,hogy nem ismered fel mi is az amiről írok,vagy csak egyszerűen buta vagy.

én a magam részéről tisztelettel szoktam viszonyulni idegenekhez,egészen addig,amíg okot nem ad arra,hogy megváltoztassam ezt az álláspontom.

ebben az esetben viszont kiszabom a bűnéért a méltó büntetést.

2014. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!