Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek azt...

Csak engem idegesítenek azt olyan emberek, akikkel azért nem lehet beszélgetni, mert folyton közbeszólnak valamit?

Figyelt kérdés

Az illető amúgy is folyamatosan beszél, nem nagyon hallgatja meg a másikat, de ha nagy nehezen szóhoz jutok, akkor is szinte minden szavam köré fon valami kis reakciót, pl aham, igen, jaja, nahát, jé, nane, tényleg, de, nem, igen....

És inkább nem is beszélgetek velem, mert érzem, hogy megkukulok mellette.

Az illető gyerekét sajnálom nagyon, nem egy beszédes típus, szerintem pont ezért.

És hiába szóltam neki már vagy 10000x nem tud változtatni ezen.



2014. okt. 31. 06:59
 1/6 A kérdező kommentje:
*És inkább nem is beszélgetek vele
2014. okt. 31. 07:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenért én is harapok. Alapvetően kommunikatív vagyok, hajlamos vagyok én is sokat beszélni, de mindig megvárom hogy a másik befejezze a mondandóját, és csak utána kezdek el beszélni... Ez szerintem alapvető dolog a másik felé. Sajnos tényleg van sok ember, aki ezt nem ismeri, nem tudja hogy illik végighallgatni a másikat.
2014. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sógorom ilyen. Bírom egyébként, mert jó a húgomhoz, meg segít a családnak is ha kell, de a beszélgetés néha kínszenvedés vele :D

Saját maga szerint mindenhez ért, és ezt igyekszik megmutatni is, meg ez a közbevágás...minden 20. másodpercben ki kell mondanom, hogy "Hadd mondjam végig" :D

2014. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az illető családjában is így beszél mindenki észrevettem, ebéd közben ha 10-en vagyunk az asztalnál, akkor mind egyszerre beszél, és egyre hangosabban, míg már mindegyik kalimpál a kezével, úgy hadonásznak közben, és egyre idegesebb mindegyik, képesek kinyírni egymást egy olyan beszélgetésből kiindulva, hogy milyen aranyosak a kiskacsák a kertben hátul.
2014. okt. 31. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is rühellem. ÚÚÚÚtálom!:)
2014. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tesóm ilyen. Pl a minap meséltem neki nagy örömmel, hogy kaptam új munkát és nagyon tetszik, mire ő közbe vágott, hogy neki mennyire elege van mindenből... A baj csak az hogy neki MINDIG elege van:D
2015. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!