Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok férfiakkal...

Miért nem tudok férfiakkal beszélgetni? (F)

Figyelt kérdés
Lányokkal általában jól kijövök, a semmiről is órákat tudok velük beszélgetni, de a férfiakkal nem ilyen egyszerű. Feszengek a közelükben, próbálom magamban keresni a témát, de semmi nem jut eszembe. Ketten vagyunk egy férfival, nem tudok vele miről beszélgetni, de ha bármilyen harmadik férfi csatlakozik, ők ketten elkezdenek beszélgetni, mintha évek óta ismernék egymást, én meg szinte ott sem vagyok, mindig csendben maradok.
2014. nov. 7. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, valamiféle kisebbségi érzésed van, ami leblokkol.Ha nagyon zavar, keress fel egy pszichiátert, bár én pl. ugyanebben szenvedek, de végülis hozzá lehet szokni. És ha lesznek komolyabb problémák az életedben, már nem is lesz annyira fontos... (lesznek, hidd el!)
2014. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jaydee ***** válasza:

első, kérlek, ha fogalmad sincs úgy általában az emberi elméről és annak betegségeinek kezeléséről, kérlek maradj csöndben. Előbb-utóbb valami laikus megfogadja a tanácsodat és elmegy, a pszichiáter meg kap az alkalmon és telebassza gyógyszerrel amitől kb. élőhalottá változik. Igen emberek, ezzel foglalkozik a pszichiáter, tisztelet a kivételnek, érkezik hozzá egy beteg akiről majdnem semmit nem tud, 1 óra meghallgatás után felálítja a "diagnózist", majd olyan, feleslegesen erős, gyógyszereket ír fel, amik szépen lassan felőrölik az ember egyéniségét. Nem mondom, hogy nincs olyan betegség, amire ez az egyetlen megoldás. Aki szerint ez egy habzó-szájjú elvakult összeesküvés elmélet, menjen el, próbálja ki. Tapasztalatból beszélek.


A kérdéssel kapcsolatban: hasonló helyzetben vagyok, nőkkel mindig jól kijöttem, vannak olyan férfiak akikkal szótértek és jóban vagyok, de nem ez a jellemző. Én szerintem nálam azért lehet, mert a gyerekkorom nagy részében anyám nevelt.

2014. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!