Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öregeknek mi dolguk van,...

Az öregeknek mi dolguk van, hogy állandóan tömegközlekedéssel közlekednek?

Figyelt kérdés

Már reggel 6-8 órakor is mennek a buszon mikor bőven aludhatnának mivel nyugdíjasok. Aztán ha jövök haza iskolából akkor is tele van velük a busz.

Az utasok 70%-a öreg, ebből csak 5%-nál van szatyor, szóval gondolom nem mindannyian bevásárolni mennek.

Pl én nagyszüleim soha nem mennek tömegközlekedéssel, kutyasétáltatás közben beszélnek a többi öregemberrel, piac/abc is van a közelben, ha mégis mennének hetente 1szer mennek valahova, oda is autóval (és ott csinálnak is valamit, nem csak, hogy összefussanak 1-2 régi ismerősükkel.

Szóval nem tudja valaki miért utazik az a rengeteg öreg? Mert nekem rejtély.



2014. nov. 5. 17:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem biztos, hogy minden "öregnek" van autója, azt fenn is kell ám tartani.

Lehet, hogy a nagyszülő viszi az unokáját oviba, iskolába, mert a szülők dolgoznak.

Lehet, hogy a dolgozó gyerek ügyeit segít elintézni.

Lehet, hogy találkozik a barátaival.

Lehet, hogy templomba megy.

Sőt az is lehet, hogy dolgozik.

2014. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Engem is idegesít az, amikor csúcsidőben nem lehet felférni. Néha napközben is utazom, akkor is sokszor ott vannak. Piacra mennek, vásárolni, de nem célirányosan, hanem az akciós dolgokat keresik.

Megértem őket, mert biztosan magányosak, de szerintem van jobb módja is az időtöltésnek. Miért nem valami kulturálos programra mennek? Amennyiért levadásszák az akciós kajákat, annyiból már múzeumjegyre is futja pl.

2014. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokan orvoshoz jarkalnak
2014. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagy részük orvoshoz megy.Oda nem kell szatyor.6-8 kor indulnak, mivel általában mindenki ekkorra lesz útra kész, akár öreg, akár fiatal.És mivel kb dél lesz, mire végeznek az orvosnál, vagy egyéb dolgukkal, így nyilván való, hogy délben is látod őket.Én általában 10 körül szoktam bemenni busszal a városba, olyankor öregek is alig vannak rajta.A legnagyobb vegyes korú tömeg 8 óra előtt és 4-5 között van!
2014. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha fél órával később mész az "SzTK"-ba, 2 órával később szabadulsz...

Vagy: vérvétel nincs egész nap, csak a reggeli órákban.

És vérvételre éhgyomorra kell menni, namármost az általad kifogásolt időszak után igencsak éhes az ember.

2014. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Komolyan ennyien járnak rendszeresen orvoshoz? Mert szerintem ez rengeteg.
2014. nov. 5. 17:48
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki az akciós árukat keresi, annak nincs pénze múzeumra! Az átlag nyugdíjas örül, ha az akciós termékeket megtudja venni.
2014. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok egészsége általában rossz. Az öregeké meg különösen.
2014. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A felhasználó ***** válasza:
78%
Nekik teljesen ingyen van a tömegközlekedés. Lehet hogy sokan csak azért használják mert unatkoznak.
2014. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Vannak egy jó páran akik csak ide-oda utazgatnak, útközbe cseverészve más öregekkel... unatkoznak. Apám buszvezető, szóval bőven lát ilyeneket, meg én is mikor vele megyek.
2014. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!