Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az érzés mitől múlhatna el?

Ez az érzés mitől múlhatna el?

Figyelt kérdés

Van egy tárgy az egyetemen, amiben csoportokra osztottak minket névsor szerint, szóval sokan most ismerkednek csak össze, én is két ismeretlen emberrel vagyok együtt.

Azt érzem, hogy biztos én vagyok a leghülyébb közöttük, és majd az én részem miatt lesz unalmas, meg rossz eredményű a közös munkánk. Hogy biztos ki fognak nevetni, amikor átküldöm az én részemet, és ha elolvassák, akkor majd fogják a fejüket, hogy miért elem kerültek egy csoportba. Hogy mindketten meg tudnák csinálni nálam jobban is...

Pedig ugyanazt tanuljuk... meg nem is ismerem őket, csak azt tudom, hogy az egyik már korábban megbukott ugyanebből a tárgyból.

És belegondolva, ez általában mindennel így van.


2014. okt. 30. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek! Ismerd meg őket jobban, és ezek az érzések elmúlnak. Biztos kellemesen csalódsz majd, és felszabadultabb leszel. Igyatok meg valamit csak úgy, lazulj velük.
2014. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
önbizalomhiányod van. szerintem hozd ki magadból a legjobbat, tegyél 100%ot a közös munkába,és akkor nem lőhetsz mellé. a végén pedig majd meglátod mikor átkülditek egymásnak a részeteket, hogy a tiéd a legjobb. Ettől az önbizalmad is nőni fog.
2014. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!