Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Titeket vertek már...

Férfiak! Titeket vertek már meg? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
azt hallottam egyszer mindenkivel megtörténik az hogy megverik

2014. okt. 23. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamikor régen még általános iskolában azt hiszem. Akkora élmény, hogy nincsenek is róla emlékeim.
2014. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, előfordul havonta, ha rosszabb formában vagyok, néha sok ember előtt történik, de ált én vagyok a jobb, de ha elvernek, az elég durva szokott lenni.

legutóbbi ilyen afférom az első helyembe került.

Üdv:

egy eb és vb versenyző karateedző!

2014. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Isteni érzés szerintem. Havonta eljárok egy dominához, aki összever, tökön rugdos, tépi a szőrömet, közben össze vagyok kötözve és egy plug van bennem. A végén hatalmasat szoktam élvezni.

Nagyon jól megtisztítja az embert, megszabadulok minden stressztől és újra napokig tudok a munkára koncentrálni.

2014. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 éves vagyok, és még nem vertek meg. Nem is verekedtem soha.
2014. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, 3 éve. Nemvolt túl kellemes érzés.
2014. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak kísérletet tettek rá, közölték velem, hogy el leszek verve, ha meglátnak kint az utcán.

Megláttak kint az utcán, de az ürge úgy meglepődött, hogy kissé nagyobbra nőttem, mint ő, hogy elfelejtett megverni.

2014. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szar érzés, de ha visszaütsz az még jobb. :) Álld a sarat.
2014. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!