Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért utálják és nézik le...

Mért utálják és nézik le ennyien a vegetáriánusokat?

Figyelt kérdés
Illetve, ha valakinek bármilyen nemtetszése van a vegetáriánusokkal szemben, hallgatom a véleményét
2014. szept. 17. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem utálom és nem is nézem le őket, csak nem értek velük egyet. Az ember mindenevő, a szója nem pótolja a húst, és rákkeltő is.

Elég sok vegetáriánust ismertem, és egy sem élt 50-60 évnél tovább. Rákosok, vesebajosok, májproblémával küzdők voltak.

2014. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Nekem sincs velük különösebb bajom csak hülyeségnek tartom mivel tényleg nem egészséges.
2014. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Engem az is idegesít, amikor úgy néznek rám, mint egy pszichopata gyilkosra, miközben eszem a rántott húst, vagy lecsapok egy szúnyogot...

Egyébként nincs bajom a vegetáriánusokkal. :)

2014. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nekem sincs velük semmi bajom. Ismerek többet is, jól elvagyunk, legfeljebb haverilag cinkeljük egymás életmódját. Amivel nekem gondom van, az egy szűk, de igen hangos rétegük, akik folyamatosan hangoztatják, hogy ez az egyetlen járható út, és mindenki, aki másként gondolkodik, az egy barbár, akit ki kell közösíteni.
2014. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki csendben eszi a szójafasírtját azzal semmi gond nincs. Aki téríteni próbál, azokat utálják sokan.
2014. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A neten sokszor látok egy kis szöveget, ami lefordítva valahogy így hangzik:

Ha vegetáriánus vagy rendben van. Szólj és ha nálunk vacsorázol szívesen megfőzöm a te kajád az étrendedre figyelve.

De ha egyszer is gyilkosnak nevezel, téged eszlek meg...


Pontosan ez a véleményem nekem is. Ha nem akarják lenyomni a torkomon a véleményüket és ezzel együtt a tofut, akkor nincs bajom velük.

2014. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szeretnék válaszolni a reakciókra:


Én vegetáriánus vagyok, de dögöljek meg, nem szeretem a szóját. Nekem sincs 60 évnél idősebb vegetáriánus ismerősöm, sőt egyáltalán nincs 60 évnél idősebb ismerősöm. Bárki élhet száz évig és bárki meghalhat korán. Nekem ne beszélje be senki hogy a javarészt növények rákkeltőbbek, mint más. Persze, ha valaki hülye és nem eszik rendesen, az leterheli a testét a tápanyag megvonással, de ennek is van jó módja, tudom benne élek és tájékozódok. Félre ne értsetek, megértem azokat akik nem képesek vagy nem is akarják letenni a húst, sőt ez még párkapcsolatilag se jelent számomra problémát, csak sokszor megkaptam ugyanazokat a kérdéseket és szerettem volna egy kicsit jobban megérteni azokat, akik fenntartással kezelnek emiatt.

2014. szept. 17. 21:22
 8/21 anonim ***** válasza:
13%

Nyúlj be a szádat, és tapogasd meg a nagyőrlődet, ott hátul. Gumós? Akkor mindenevő vagy. Ami növény és hús, sőt, még gomba evését is jelenti.

De azt csinálsz amit akarsz, én senki életébe nem szólok bele. Jó étvágyat, bármit is eszel!

2014. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó étvágyat, mindig örülök az efféle kedvességnek. Nem vagyok benne biztos, hogy gumós-e a fogam, mert kevés fogat tapogatok és viszonylag, nehéz megállapítani. De ha már ilyen érdekes információval traktálsz, én is mondok valamit amit ráadásul nem tanítanak harmadikos gyerekeknek. Először is a növényeket meg tudom enni, nyersen, de a hústól hánynék és rosszul lennék. Másodszor is ha a vegetarianizmus természet ellenességéből és egészségtelenségéről beszélünk, nézzük meg közeli őseinket a gorillákat. Ők sokban hasonlítanak az emberben, csak kevésbé okosak, erősebbek és a gumós fogaik mellé több agyar jár. Na és ők milyen gyakran esznek húst, évente egyszer. Sőt nem kell lemenni majomba, generációkkal ezelőtt is csak hetente egy étkezésnél ettek húst. Szóval, aki minden szendvicsbe, minden ebédbe húst tesz, az távolabb áll a természetestől, mint aki egyáltalán nem teszi.


Neked is jó étvágyat :)

2014. szept. 19. 20:48
 10/21 anonim ***** válasza:
9%

Először is: NEM a gorilláktól származunk. A majmoknak és az embereknek közös ősük volt, amiből később kifejlődött a majmok és az emberek ága.

Másodszor: Generációkkal ezelőtt azért ettek ritkán húst, mert eszméletlenül drága volt. (Hozzátenném, ma is drága a jó minőségű hús.) Bár az is igaz, hogy a túl sok hús tényleg káros lehet. De attól, hogy felhozod itt a másik végletet, még a vegetáriánusok véglete sem lesz jobb...

2014. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!