Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zsidókat miért utálják?

Zsidókat miért utálják?

Figyelt kérdés

énis zsidó az vagyok vőrös hajam van

fehér börü kék szemü 14 éves gyerek vagyok és

minden magyar gyerek utálnak lányok nem szeretnek

mert én az vagyok?


2014. jún. 4. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért nem szeret a korosztályod ( a 13-14 évesek), mert zsidó vagy. Biztosra veszem, hogy van veled más probléma is.
2014. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak az írásodat nézzük akkor valószínű.
2014. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján nehézségeid vannak a magyar nyelvvel. A vörös haj és világos bőrszín nem mindenkinek szimpatikus. A személyiségednek is lehet taszító hatása. Ezek egyike vagy kombinációja lehet a magyarázat arra, hogy nem kedvelnek.
2014. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
mert megölték megölették jézust,csak nem te vagy Kyle Broflovski
2014. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azért, mert mindig rányitják a kocsijuk ajtaját az enyémre! :D

De komolyan, egy ortodox zsidó a garázsszomszédom, de az nem képes normálisan parkolni, meg mindig egy kupac szemetet széthagy. Ja, meg köszönni sem képes, ő a kiválasztott nép tagja... ajh, eleve nem bírom az ilyet, hogy az egész élete, a ruhája, a haja, az iskolaválasztása, szó szerint MINDENT beszabályoz a vallása.

2014. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert a zsidókat rengeteg összeesküvés elmélet veszi körbe.

Na meg a sztereotipikus modern zsidó egy fennhéjazó, álértelmiségi, gazdag, antiszemita valaki, aki a többi zsidót pozitívan diszkriminálja.


Vannak kivételek, jelenleg a tüneményes, végletekig kedves zsidó barátnőmmel élek párkapcsolatban, és jobbat nem is kívánhatnék. Viszont van alapja a sztereotípiának. Összesodort az élet nem egy arrogáns zsidóval. Őket így nevelték.

2014. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem utálják a zsidókat.
2014. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!