Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Vujity Tvrtkot?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Szimplán idióta és hatásvadász.
2014. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Én ismerem személyesen, nem nevezném idiótának. Nyilván szeret szerepelni, ezért is választotta ezt a szakmát.
2014. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Engem szimplán csak irritál, de nyilván sokaknak tetszik különben nem lenne képernyőn, ja és a neve is idegesítő, amúgy sima tök átlag magyar neve is van és akkor kiválaszt magának egy ilyen nevet, hát valszeg tényleg nem normális.
2014. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

En akkor csalodtam benne, amikor hazudott egy konyveben, konkretan a beszlani irasban. Amikor leirta, hogy az orosztanarnovel milyen szerepjatekot jatszott. Csakhogy az az en orosztanarnom is, es o felhaborodott, mert nem volt semmi ilyesmi. Hatasvadasz tortenetet talalt ki.

Ha normalisan csinalna, mint az On the spot gyerekek, hitelesebb lenne.

2014. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Hatásvadász ugribugri...
2014. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Itt egy álláspont, ha van türelmed végig olvasni: [link]
2014. máj. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Az emberek mindig is és mindenkit utáltak aki nem olyan szürke volt mint ők. Aki bármiben is, de más volt, ha netán még sikeres is, akkor aztán végképp.
2014. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
64%
Mint már előttem is sokan írták: Hatásvadász! Szerintem neki csak az a lényeg, hogy minél ismertebb legyen?
2014. máj. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Hm. Lehet ciki, de én azt se tudom, hogy ő kicsoda? :D De ahogy elnézem a válaszokat sokat nem vesztek vele! :D
2014. máj. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Én nem utálom Balog Szilárdot !

Sikeres szeretne lenni és valamilyen szinten az is.

Hogy miért nem vállalja a rendes nevét, Balog Szilárd és helyette ki találta magának a Vujity Tvrdko nevet ? Hát ez maradjon a saját baja. Hogy miért hord állandóan sapkát? na ez is maradjon a saját baja.

Régi trükk,hogy ha valaki ismert akar lenni,annak először azt kell el érnie,hogy beszéljenek róla. Balog ezt úgy igyekezet elérni,hogy kitalált magának egy nevet és egy nem szokványos kinézetet,kinézeti stílust.

Összességében nem rossz gyerek ez a Balog Szilárd-Vujic Tvrdko.

Sok sikert,szerencsét,jó egészséget, kívánok neki és az egész családjának.

2014. máj. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!