Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Vujity Tvrtkot?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 23:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
9es vagyok: És ki az a Balog Szilárd? :D
2014. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Azért utálják, mert echte magyar embernek mindig kell egy utálni való. Nekem is van, a szomszédnak is, a főnöknek is, gyerekemnek is. Kinek V.T., kinek más személy. Lehetőleg legyen sikeres abban, amiért ismert, találunk hibát a modorában, kinézetében, esetleg abban, ami nem a kirakati tevékenységét érinti, hanem pl.raccsol, vagy hullik a haja, vagy sapkát hord még a fürdőkádban is, vagy a pénzét nem arra költi, amire te szeretnéd, vagy hogy pénzt keres a tevékenységével, mikor te nem keresel annyit.

A fent említett V.T felvett egy nevet, amit a munkájában használ. Én nem vetem meg érte. Van más is, aki ún. művésznevet választott magának, kifejezetten szeretem. Szeretem Hofi Gézát, Marilyn Monroe-t, Freddy Mercuy-t és Stinget. De még Dollyt is a -Rollból.

2014. máj. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Engem egyáltalán nem érdekel, mármint se nem utálom se nem szeretem, akkor mi van?
2014. máj. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%

Valamiért a TV2 férfi műsorvezetői közül egy se szimpatikus. Nyilván egy emberke választja ki őket, akiknek bejön ez a forma.

Most hogy bírtam, hogy tv2 műsorvezető, egyik se szimpatikus hapsik közül. Mindegyik merev, pökhendi, jellemtelen, stb...

Biztos van kivétel, csak nem néztem annyira utána.

2014. máj. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5%

Én nem utálom, de irritál.


Hülyén fogja fel a dolgokat, hatásvadász, és a véleménye érdekes módon mindig egyezik a többség véleményével.


A gyökér megnyílvánulásai is idegesítőek.

Az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor kijelentette, ő bizony odamegy azokhoz, akik eldobálják a csikket.

2014. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon unom már azt, hogy évek óta mindig a szerencsétlenséget mutatja be és az a sapka is amit hord már unalmas és nem túl pozitív hangulatát kelti ... Válthatna.
2014. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem tudom kimondani a nevét.
2014. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mert az egész nevét átírta horvátra.


Azt mondta, hogy az anyukája horvát, horvátul is beszél vele mindig. A Trvtko-ra azt mondta, hogy az Szilárdot jelent.

A Vujity meg az anyja neve.


De a teljes felvett horvát neve ellenére csak horvát nemzetiségű magyarnak vallja magát, és a magyar himnuszt vallja a magáénak.


Ezt írták róla, hogy ezt mondta.


Azt én sem értem, hogy az apját miért hagyta ki a nevéből.

2016. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!