Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van Magyarországon...

Miért van Magyarországon ennyi rosszindulatú vén banya? És a fiatalok miért mind egyformák?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha leírom a véleményemet valahova, és leírom a koromat, akkor egyből belém kötnek, hogy 1 20 éves már honnan tudná, meg hogy én csak kussoljak, meg lecsitriznek. Főleg ha nem is nekik írtam le a véleményemet, hanem 1 harmadik személynek (aki lehet az egészre nem is reagál). Semmi közük hozzá, akkor minek ugatnak bele? Én tudom hogy egyszer én is megöregszem, de akkor sem leszek ilyen kötekedő utálatos banya. És az a gond hogy nem is olyan vének sokan, csak úgy viselkednek. És azt hiszik ha elmúltak 40 évesek, sikerült nekik elvetetni magukat valakivel esetleg kitoltak 1-2 gyereket, akkor ők már bölcsek. Ugyanmár...aki hülye volt fiatalon, az öregségre sem lesz okos. Sok tényleg csak kitolta azt a gyereket, nem is foglalkozott vele, az életben semmit nem ért el, de ő asszony és ő öreg akkor őt tisztelni kell. Mégis miért? Ő sértegethet bárkit? Nem értem ezt a felfogást. És olyanok mint akik a középkorból jöttek, senkit és semmit nem fogadnak el, ami más mint ami nekik tetszik, vagy aki máshogy él, máshogy gondolkozik mint ők. És ez nem csak MO-n van igy hanem pl. Szlovákiában is. Nyugaton kicsit másabb. Ott nem néznek rád furcsán a szúrós szemű paraszt banyák ha pl. furcsán nézel ki vagy akármit csinálsz. Itt miért? És miért mindenki egyforma? Sokszor sajnos a fiatalokon is látom ezt a tömegnyomort. Mindenki ugyanúgy nyalja le a haját, mindenki ugyanúgy selfiezik és mindenki ugyanazt a komersz sz.r zenét halgatja a rádióból és mindenki ugyanazt az emberhülyitő valóságsshowt nézi. Miért? Nekem úgy tűnik az egész mint 1 zombie apokalipszis. Tisztelet a kivételnek. (Helyesirasi hibakert nem valalom a feleloseget.)

2014. szept. 2. 23:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kilenceske tényleg kár a tajgetoszért, akkor talán nem lenne ennyi egyforma idióta tömegbirka csökkentagyú barom mint amilyen te is vagy. Látom a szüleid testvérek voltak. De nembaj, biztos nagy volt a bóóóódottág a génhibás családodban amikor megszülettél...
2014. szept. 3. 17:55
 12/15 anonim ***** válasza:

Minden generáció meg van róla győződve, hogy okosabb az előzőnél és bölcsebb a következőnél


Ez az élet rendje.

2014. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
azért van különbség az országok közt, még ha nincs is nagy különbség a szlovák meg a magyar közt. az alapanyag ugyanaz, a környezet más.
2014. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.

# 9/13


az ugye tudod, h a Tajgetoszról nem dobtak le senkit, hanem kivitték a csecsemőket, akiket általában hazavittek gyermektelen családok, így életben maradtak?

honnan is tudnád, csak vmi jól hangzó dolgot akartál írni, az már nem gond, h semmi értelme.


összetett kérdés, kedves kérdező.

az emberek többsége buta és birka. Magyarországon több ok miatt frusztráltak is. nem kapnak normális nevelést, buta emberek között nőnek fel, ők is butává válnak. ezért van az,h az emberek többsége egyszerű és csak sablonok szerint tud gondolkodni: " fiatal vagy nincs igazad, egy szülőnek mindig igaza van " stb.

ezek a frusztrált buta emberek időskorban is még rosszabbak lesznek, nem marad más nekik, mint abba kapaszkodni, h szidják a fiatalokat, meg azzal dicsekednek,h ők okosak meg van gyerekük. az más kérdés, h a gyereküknek nagy eséllyel rossz gyerekkkora volt és nem számíthatott a szüleire.


"És azt hiszik ha elmúltak 40 évesek, sikerült nekik elvetetni magukat valakivel esetleg kitoltak 1-2 gyereket, akkor ők már bölcsek. Ugyanmár...aki hülye volt fiatalon, az öregségre sem lesz okos. Sok tényleg csak kitolta azt a gyereket, nem is foglalkozott vele, az életben semmit nem ért el, de ő asszony és ő öreg akkor őt tisztelni kell. "


és ehhez tedd hozzá, h Magyarországon borzasztóan sok rossz szülő van ponz ezért. fogalmuk nincs, hogyan kéne bánni a gyerekükkel meg a másik emberrel.

Magyarországon meg mindig is ilyen kötekedő rosszindulatú volt az emberek többsége.

2014. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsóval többnyire egyetértek. szerintem itt már generációk óta nincs hiteles példakép, ezért követik egymás hülye divatját a fiatalok. bár az internet annyit segített rajtuk hogy befordulóbbak és toleránsabbak, de ez az aktivitás kárára megy.
2014. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!