Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van Magyarországon...

Miért van Magyarországon ennyi rosszindulatú vén banya? És a fiatalok miért mind egyformák?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha leírom a véleményemet valahova, és leírom a koromat, akkor egyből belém kötnek, hogy 1 20 éves már honnan tudná, meg hogy én csak kussoljak, meg lecsitriznek. Főleg ha nem is nekik írtam le a véleményemet, hanem 1 harmadik személynek (aki lehet az egészre nem is reagál). Semmi közük hozzá, akkor minek ugatnak bele? Én tudom hogy egyszer én is megöregszem, de akkor sem leszek ilyen kötekedő utálatos banya. És az a gond hogy nem is olyan vének sokan, csak úgy viselkednek. És azt hiszik ha elmúltak 40 évesek, sikerült nekik elvetetni magukat valakivel esetleg kitoltak 1-2 gyereket, akkor ők már bölcsek. Ugyanmár...aki hülye volt fiatalon, az öregségre sem lesz okos. Sok tényleg csak kitolta azt a gyereket, nem is foglalkozott vele, az életben semmit nem ért el, de ő asszony és ő öreg akkor őt tisztelni kell. Mégis miért? Ő sértegethet bárkit? Nem értem ezt a felfogást. És olyanok mint akik a középkorból jöttek, senkit és semmit nem fogadnak el, ami más mint ami nekik tetszik, vagy aki máshogy él, máshogy gondolkozik mint ők. És ez nem csak MO-n van igy hanem pl. Szlovákiában is. Nyugaton kicsit másabb. Ott nem néznek rád furcsán a szúrós szemű paraszt banyák ha pl. furcsán nézel ki vagy akármit csinálsz. Itt miért? És miért mindenki egyforma? Sokszor sajnos a fiatalokon is látom ezt a tömegnyomort. Mindenki ugyanúgy nyalja le a haját, mindenki ugyanúgy selfiezik és mindenki ugyanazt a komersz sz.r zenét halgatja a rádióból és mindenki ugyanazt az emberhülyitő valóságsshowt nézi. Miért? Nekem úgy tűnik az egész mint 1 zombie apokalipszis. Tisztelet a kivételnek. (Helyesirasi hibakert nem valalom a feleloseget.)

2014. szept. 2. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

Hát lehet, hogy nem szólnának be ha nem "szúrós szemű paraszt banyák"-ként utalnál rájuk. Egyébként a kérdésből feltételezem, hogy te valami punk vagy tudom is én mi az isten vagy, valami feltűnő külsővel (kakastaréj, akkora fültágító, hogy egy seprűnyél átfér rajta stb. stb.).

Értsd meg, hogy sokaknak nem jön be ez a különcködés, főleg nem ha társul hozzá egy bunkó beleszarok magatartás is (amit a kérdésed alapján tökéletesen el tudok képzelni rólad, de javíts ki ha tévedek).

2014. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kösszönyük selejtes véleményedet, elhagyhatod az országot, anyádék se fognak hiányolni az biztos :)
2014. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

pontosan azért amit leírtál, mert az emberek többsége zombi.


az ember egy ostoba állatnak születik, és mivel személyiségük, életvitelük lustaságra ösztönözi őket, legtöbbször nem is akarnak változtatni azon, ahogy megszülettek.

így lesznek 40 éves gyerekek, aki kitolják magukból a következő infantilis generációt.


az egy tévhit, hogy az emberből lehet bármi, az ember általában már születésekor gyakorlatilag állati sorsra rendeltetett, főleg egy ilyen középkori társadalmi rendszerben.

az emberek 99%a tehetetlen, vagy azért mert ostoba, vagy azért mert szegény/beteg, stb és ha 4 ezer éve nem változik, pont nem most fog megváltozni.


az hogy nyugaton kissé másabb, gazdasági/kulturális dolog, de az alapanyg ugyanaz.

magyarország más történet, ez kelet, nem is igazán európa, főleg amikor az emberek 2/3a támogat olyan politikusokat akik szerint oroszország meg kína "demokráciája" a követendő példa.


az emberek többsége nem gondolkodik, hanem alkalmazkodik/hasonul.

2014. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
emigráció: az értelmsebb és tehetősebb fiatal már rég külföldön él, így itt marad a csőcselék meg az öreg.
2014. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves Krutoj Prianik, látom tele vagy előitéletekkel.

1. Nem azt irtam konkretan hogy te vagy az a szúrós szemű paraszt banya, szóval nem kellene magadra venned. Irtam azt is hogy tiszetelet a kivételnek, szóval akinek nem inge ne vegye magára. De amint látom te magadra vetted, mert valószinűleg magadra ismertél.

2. A szúrós szemű banyák az nélkül is bunkók, hogy ismernének, vagy akármit is mondanék nekik. Szóval nem azért bunkók mert én is bunkó vagyok velük.

3. Nem vagyok punk és nincs fültágitom, átlagos kinézetű fiatal nő vagyok, hosszú hajjal ami mégcsak nincs is befestve más szinűre.

4. Ha fültágitós punk lennék ahhoz se lenne semmi közöd sem neked, sem a banyáknak mert az az én fülem, azt csinálok vele amit akarok.

5. Mi bajod a punkokkal és más furcsa kinézetű emberekkel? Ismerek olyanokat akiknek raszta hajuk van, tele vannak varrva, és ez mellett normális dolgozó emberek, telepiercingezett 35 éves családanyát is ismerek, és normális, nem bánt senkit, nem élősködik.

6. "Szarok bele viselkedés"- ha folyton azzal törődik az ember hogy mások mit gondolnak róla, másoknak akar megfelelni, soha nem lesz boldog. Aztán majd 35 évesen depresszios

2014. szept. 3. 15:05
 6/15 A kérdező kommentje:

Ketteske te meg miért nem a kertedben kapálod a krumplit? Minek neked internet? Fáj neked az igazság azt látom. Egyébként nem MO-n élek, a szüleimet meg hagyd ki az egészből, mert ők nem olyan idióták mint te, meg az emberek nagy része.

Pusziii :)

2014. szept. 3. 15:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Myzantro ezt jól megfogalmaztad. És igen...kelet az kelet. Mindegy hogy Magyarország vagy Szlovákia, ugyanolyan idióták élnek itt is ott is.
2014. szept. 3. 15:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Debil kis elkényesztetett lányocska

Benyelted a sok agymosó maszlagot a my..akármilyen nevű egyeddel egyetemben

2014. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Kikéne mozdulnod meg ismerkedni az emberekkel és nem csak az észt osztogatni a palotádból...

Óh jó öreg Tajgetosz, kár, hogy nem alkalmaznak már a megfelelő célokra, akkor ez a kérdés tuti nem lenne itt :)

2014. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nyolcaska, kiváncsi lennék az IQ teszted eredményére te agymosott barom, én nem sértegettelek, neked milyen okod van sértegetni engem? Magadra ismertél te tömegbirka vagy mi van? Nem is ismersz, akkor honnan veszed hogy elkényeztetett vagyok? Látod pont erről beszélek, hogy leírom a véleményemet és egyből ilyen idióták válaszolnak mint te. Máshoz nem értenek az ilyenek mint te csak a sértegetéshez. Te engem ne minősíts mert nem ismersz.
2014. szept. 3. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!