Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolkodom másképp,...

Bacsa Illés kérdése:

Miért gondolkodom másképp, nevetni dolgokon? (Pl: Valami beteges dolgon, Vagy értelmetlen, stb. ) Tudományosan veszek majdnem mindent. Még több ilyen dolog is van de soha nem találkoztam ilyen embrrel.

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:
valamit kihagytál a kérdésből szerintem
2014. aug. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok vele én is. De én se találkoztam még mással, úgy látszik nagyon egyedi világszemléletünk van. Hogy miért, hát az jó kérdés, az én esetemben van rá magyarázat de nálad nem tudom. Milyen még több ilyen dolog van?
2014. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most ez lehet hülységnek hangzik de fél angolt a semmbiől tudtam 9 évesen...
2014. szept. 7. 14:48
 4/8 A kérdező kommentje:
semmiből*
2014. szept. 7. 14:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan is van, hogy az ötleteim is másak, meg ha valamit kérdeznek, akkor én azt hiszem hogy másra gondoltak de tökre nem így van... (Pl: berendezkedtünk és kérdezte anyám hogy milyen a tv. Ő úgy gondolta hogy jól néz ki ott de én úgy értettem hogy változott e a minősége a képernyőnek..)
2014. szept. 7. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:

ilyesmik velem is voltak/vannak

szerintem minél többet beszélgetsz általában/valakivel, annál inkább tudni fogod mire is gondol(nak) általában


de ez kb tudatalatt játszódik le, hozzákapcsolódik az agyadban, hogy ő így gondolkodik, és rögtön tudni fogod, hogy anyud biztos az elhelyezésre értette, de mondjuk apud aki műszakibb ember, a minőségére értette, mert meglazulhatott a csatlakozó

2014. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele mindig, vagy csak simán szó szerint veszem a dolgokat. Ha tőlem kérdeznék hogy milyen a tv én is a kép minőségére gondolnék, nem a kinézetére vagy akármire, és elsőre meg sem fordulna a fejemben hogy valaki esetleg erre célozhat. Még van pár ilyesmi velem is de én tudom miért, ha gondolod írhatsz privátot és tapasztalatcserélünk, hátha tudok segíteni.
2014. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna :D Tőlem is, amikor kérdeznek valamit, én az esetek 98%-ában teljesen félreértem. Meg nekem is vannak ilyen dolgaim, amiken nagyon tudok röhögni, mások meg csak néznek, mint valami idiótára, hogy ezen mi annyira vicces, viszont amin más emberek nevetnek, azt én nem találom sokszor humorosnak >.<
2015. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!