Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legcikibb legégőbb...

Mi volt a legcikibb legégőbb dolog ami veletek történt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Amikor hasmenés vírusom volt, elmentem egy születésnapra, s amikor a tűzijáték eldurrant hát... befostam. Nagyon kínos volt, most már nevetek rajta, de akkor nagyon rossz volt :( 19/l
2014. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
2014. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

több ember előtt belekakiltam a folyóba (kicsi voltam még)

nagymamám ráadásul évekig emlegette, társaságban is, aztán rajtam nevettek órákig :D olyankor legszívesebben meghaltam volna

2014. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Tetszett egy fiú a suliban , így tízórainál vele szembe ültem le. Vmi vírusos betegségem lehetett, mert az evés közben erős hányinger jött rám és hm... hát telibe találtam a fiút :/ nagyon ciki volt és utána esélyem se volt nála randira.


A fiúknak meg akartam mutatni, h milyen laza csaj vagyok, így a közeli patakból békákat kellett kifognom. A patak oldalát hatalmas kőlapokból rakták ki, és amelyiken én álltam hirtelen megindult lefelé, majd megállt , én viszont nem és egyenesen fejest "ugrottam" a békanyálas, békás vízbe. Hát a méltóságom elveszett a szemükben!


A következő égő dolog egy bevásárlóközpont mosdójában történt meg velem, amikor is ki akartam jönni a Wc-ből, de nem nyitódott ki az ajtó. Elkezdtem segítségért kiabálni , mikor aztán kb. 2 perc után rájöttem, h az ajtó befelé nyílik és nem kifelé, ahogy azt én próbáltam. Mikor kijöttem, a mosdó ugye tele volt és nagyon furcsán néztek rám az emberek...


A párommal piknikeztünk a vízparton, mellettünk kacsák, libák, hattyúk.. romantika ... és egyszer csak a kezemre kakilt egy galamb! Azt hittem elsüllyedek, de a párom ki se nevetett csak azt mondta, h a galamb kezet csókolt nekem.


Apukám vmit szerelt és kellett neki a csavaros ládából vmilyen 8-as számú kulcs. Nem tudtam miről van szó, de emlékeztem, h a kapuinkhoz való kulcsokon számok vannak. 8-as számút nem találtam, de 18-ast igen, így azt vittem neki. Amikor meglátta a kezemben a kapukulcsot , elkezdett nevetni és azóta is felemlegeti, utána meg átvette velem az össze ilyen csavar meg fúrófej nevét.

22/L

2014. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
83%
4-es ezek aranyosak, de a wc-s storynál elég durva h tele volt a wc és mégsem próbált meg segíteni senki sem...
2014. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
4-es vagyok, hát engem is meglepett, h senki se próbált segíteni, csak ott álltak bambán (bár lehet, h azt hitték telefonálok v vmi pszichikai betegségem van :D)
2014. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úristen 4-es :D Ezek nagyon nagyok voltak, bearanyoztad az estémet XD

Velem az egyik legcikibb dolog általánosban történt, tesi órán. Nagyon nagyon kellett pukiznom, de a tanár mindig lecseszett minket, amikor wc-re akartunk menni, hogy jajj, ezt szünetbe kell elintézni -.- Úgyhogy nem tudtam kimenni elintézni a dolgot...És hát épp páros lábon kellett ugrálni és ugrálás közben még jobban kellett, mígnem egyszer csak eldurrantottam magam a terem közepén, ami még visszhangzott is. Utána évekig cikiztek ezzel.

A másik legkellemetlenebb kb másfél hete történt. Épp jöttek hozzánk nővéremék és így együtt evett a nagy család, meg minden. És apa elkezdett vicceket mesélni, nekem meg már egyébként is pisilnek kellett és a röhögéstől majdnem bepisiltem. Ki akartam menni wc-re, csak közben még mindig röhögtem azokon, amiket apa mondott és elkezdtek azon röhögni, hogy ott állok összeszorított lábakkal, mint aki mindjárt telibe odapisil és nővérem még elkezdi nekem, hogy "Te most brékelsz, vagy mit csinálsz??" De ezt olyan hangsúllyal, hogy nem igaz XD És annyira röhögtem már, hogy félig bepisiltem...De pont háttal álltam nekik, szóval nem látták akkor, úgyhogy gyorsan feljöttem, megmostam a zuhanyzóban a combomat meg ilyesmi, mentem be a szobámba, hogy felvegyek egy másik bugyit meg gatyát, nyitom ki a szekrényem, erre megszólal mögöttem a nővérem, hogy "Na mi van, te most kajak bepisiltél? O_O" Mert ő közbe bejött a szobámba megnézni valamit a telefonomon...Miniszívroham kb..Ezután mentem vissza kajálni és mikor ültem lefelé, épp készültem fellélegezni, hogy nővéremen kívül senki nem vette észre, hogy másik gatya van rajtam, mire anyám megszólal: Eddig nem a kék gatyád volt rajtad? :O Miért vetted le? Amúgy mit csináltál odafent ilyen sokáig?stb...

Elég ciki volt..

2015. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!