Mi lehet a baj velem?
Komoly szanálást végzek magam körül. Tudom a fb nem mérvadó,de ma délután töröltem mindenkit,akit nem láttam 1 éve és nem rokon és nem köt hozzá komolyabb érzelmi szál,emlék. 280 ismerősből maradt 59.
Napi szinten beszélerk kb. 1 azaz egy emberrel, aki a férjem, meg a 2 kisgyerekemmel.
Van mostanában bennem egy olyan szintű önutálat, elszigetelődés,amitől még én is megijedek.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Nem mondom hogy jó így, de ehhez alkalmazkodtam. Valahogy új kapcsolatok kiépítse, új emberek megismerése nem annyira megy most, meg nem is különösebben vágyom rá. A régiekkel meg úgy vagyok, meg-meg keressük egymást, de nem tartjuk napi szinten a kapcsolatot, ráerőltetni meg senkire nem is akarom magam.
De fordított esetben meg már untam, mikor egyszerre 10-en írtak fb-on, és nem tudtam tanulni, dolgozni, vagy a lecseszést kaptam hogy miért nem írok már vissza. Vagy ha van barátnő, társaság, akkor meg arra vágyom hogy legyen már csend és nyugalom.
Próbálom előnyömre fordítani a jelenlegi helyzetet, és építeni a saját életem, olyan dolgokat megcsinálni, amihez én kellek és nem más.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!