Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embernek számítok, ha...

Milyen embernek számítok, ha nem szeretem a tömeghelyeket?

Figyelt kérdés

diszkó, fesztiválok, bál, kocsma, játékterem


Szabadidőmben csendesebb, kultúráltabb helyeket szeretem.


32/F



2014. jún. 28. 13:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Hát, törekedj a magasra. :)"

Törekednék, de ami számomra nagyon elvont, azzal nem tudok mit kezdeni. Lehet, hogy csak idő kell hozzá.

Igen, szerintem sem attól leszel jó ember, hogy mennyire vagy kulturált vagy sem.

A műveltség viszont segít megérteni összefüggéseket: ha eleve tele vagy empátiával, még inkább elfogadóbb leszel. Meg szélesedik a látóköröd és szerintem kreatívabb is leszel, így több jót tehetsz.

2014. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 piriiiiii ***** válasza:

Igen, ebben mondjuk nagyon is igazad van.

Milyen elvont dolgokra gondolsz? Én szeretek például sokféle elvont dolgot feszegetni, de azt csak a gondolatok élvezetéért, és semmi más célért. Az elvont gondolatoknak nincsen célja. Nem is kell velük mit kezdeni szerintem.

2014. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kocsmáknál kevés jobb hely van, nem mindenhol részegeskednek ám. :D
2014. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ma 13:50: Elvont dolgok alatt azt értem, amikor például bizonyos matematikai összefüggéseket nem fog fel az agyam, de írhatnék olyan verset is, amire azt mondják, magas műveltség kell, én meg nem látok benne semmi különöset, nem mozdít meg egyátalán.
2014. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
egyáltalán
2014. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 piriiiiii ***** válasza:

Ó, én azt hittem, hogy valami filozofikusabbra gondolsz: végtelen, örök...

A versek szubjektívek, a matekot meg inkább hagyjuk... :D

Az a legjobb vers, amit mindenki megért. Sok ars poetica szerint élő költő vélte úgy, és írta úgy a verseit, sőt, bár nem vagyok vallásos, de még Jézus is úgy tanított, hogy az közérthető legyen, hogy mindenkinek "elérhető" legyen. A vers, ahogy olvasod, a Tiéd lesz. Ezért ostobaság az, hogy magas műveltség kell hozzá. Nem kell hozzá semmi, csak érzelmek.

2014. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jókat írsz, jó olvasni.


Kérdező, tőled meg bocs, hogy szétoffoltuk a kérdésedet.

2014. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
gyöpes parasztnak tele kisebbség komplexussal
2014. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen választ vársz. Én meg az otthonomat preferálom.


Sok "kulturált" helyre pont azért nem megyek, mert tele van sznob hipszterekkel, akik aktívan lenéznek.

2016. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!