Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha faluban, kisvárosban egy...

Ha faluban, kisvárosban egy kis boltban vagytok és valaki bejön egyszer csak köszönés nélkül, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Szóval nem köszön senkinek, ez eladóknak se, milyen embernek néznétek?
2014. jún. 26. 10:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*az
2014. jún. 26. 10:52
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
"bunkó pesti"
2014. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy faluban ált. ismerik egymást az emberek,így eléggé furcsa,bunkónak mondanám,városban is köszönünk amikor bemegyek valahova.
2014. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen bunkó,vagy városi :)

Én Pestről költöztem ki,meglepett hogy mindenki köszön mindenkinek,nem azért de ha kisbolt van és bemegyek oda azért még városban is illik köszönni hogy jó napot,köszönöm,viszlát.

2014. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Városban az még elmegy, ha nekem nem köszön, mert nem ismer, de az eladónak bunkóság nem köszönni. Faluban biztos másabb a helyzet, ott mindenki ismer mindenkit.
2014. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is kistelepülésen lakom. Itt ahol van bolt ott alap hogy köszön mindenki a másiknak, de még az utcán is az idősebb korosztály int vagy legalább bólint egyet. Aki nem köszön, az általában nem helybeli így valamelyest szemet hunynak az emberek neki
2014. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem is a többi vásárlónak,de az eladónak illik köszönni!


Én tök mind1,hogy egy falusi kisboltba vagy az Árkád egyik boltjába megyek be köszönök,mert illik!


Szóval aki nem köszön az inkább bunkó,nem ismeri a tiszteletet.

2014. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor rá kell köszönni, hogy: Önnek is jó napot!
2014. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az érem másik oldala ,hogy igen gyakran a boltos nem köszön vissza oda se néz,pletykál tovább. Na ilyenkor már 2. alkalommal én se köszönök és kivülállónak én leszek a bunkó .
2014. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában több boltban az volt a tapasztalatom, hogy nem tudtam megelőzni az eladót a köszönössel, vagy néha egyszerre köszöntünk. Bár kétségtelen, hogy olyan is előfordult már velem, hogy amikor bementem köszöntem, fogadták, de kifelé jövet már nem köszöntek vissza, mert nem vettem semmit.
2014. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!