Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok nektek bejön ha egy...

Lányok nektek bejön ha egy férfi kifinomult?

Figyelt kérdés
Tehát olyan tipikus elegáns csávó, olyan, akiről el tudnád képzelni, hogy szabadidejében James Bond módjára orosz bunkerekbe szivárog be öltönyben, és céltalanul lövöldöz a hangtompítós fegyverével. Tehát egy veszélyes, spontán tüzes macsó, aki nem ijed meg a póktól a falon, és nem dugdossa a reggeli kávét előled.
2014. jún. 25. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem párosul beképzeltséggel és sznobsággal, akkor abszolút, kivéve az ok nélkül lövöldözős részt, azt én nem tartom a kifinomultság részének.
2014. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

kifinomult maximum az ízlés lehet

az értelmesebb nők pedig nem tüzes macsókra vágynak, hanem egy nagyfaszú, intelligens fickóra


nőj fel, pajti

2014. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen Hannibál típus jön be. Bár nem illenék össze az ilyen kifinomult emberekkel, mert én egyáltalán nem vagyok ilyen.
2014. jún. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem a fiúkat szereti. Akkor ugye nem sok esélyünk van a kifinomultnál.
2014. jún. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha bunkerben lövöldözés helyett inkább a nem ábrázoló szürrealizmusban és egyéb szuprematista művészetekben jártas, akkor is kifinomult, vagy feltétlenül ölni kell hozzá öltönyben? :D
2014. jún. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kifinomult férfi valóban bejön, de akiről te írsz, az köszönőviszonyban sincs a kifinomultsággal.


Csak mert egy pasi James Bond-ot játszik, vagy úgy néz ki, és felvesz egy márkás öltönyt, még nem válik kifinomulttá. A külsőleg is látszó kifinomultság akkor lesz hiteles, ha szinkronban áll a belső személyiségjegyekkel.

2014. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kifinomultság? Etikai kérdés, művészeti-, szociális érzékenység, öltözködés, beszédkészség?

A kifinomultság egyelőre csak egy elitista, sznob kifejezés, ami önmagát jelenti, nincs tartalma. Értelmetlen a kérdésed.

2014. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Berki Krisztiánról fantáziálsz, vagy mivan, nagyon remélem a saját érdekedben, hogy nem, mert ő az, aki manapság ezt az imidzset próbálja építeni magának - ne dőlj be neki, ha így van, ha nem, akkor sorry. Az intelligens, művelt férfi minden normális nőnek bejön különben, nem hinném hogy helyette egy bunkót választana akárki.
2014. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te kevered a filmet a valósággal, de azt is logikátlanul.


"...szabadidejében James Bond módjára orosz bunkerekbe szivárog be öltönyben..."

-Szabadidejében? Ki az az elmebeteg, aki SZABADidejében ilyet csinálna? "Munkaidőben" is max. kémek, vagy ügynökök, esetleg terroristák. :)


"és céltalanul lövöldöz a hangtompítós fegyverével."

-Céltalanul lövöldöz??? Akkor az ELMEBETEG. :) Elmebeteget ügynöknek, vagy kémnek nemigen alkalmaznának... Max terrorista lehet, de talán az sem. Hogy jön ez össze? Egy kifinomult, öltönyös, elmebeteg terrorista? :D

2014. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!