Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek dohányosból kocadohányos?

Lehetek dohányosból kocadohányos?

Figyelt kérdés

Jó 13 év dohányzás és "nem akarom letenni a cigit" elvvel a hátam mögött,ma ezen a kompromisszumos megoldáson gondolkodom,aminek lehet,hogy a végére egy teljesen nemdohányzó nő leszek:),de ez még a jövő zenéje.

Ez így is egy elég nagy és jó elhatározás szerintem,és csak azért kérdem,mert egyszer kíváncsiságból elolvastam Allen Carr könyvét és abban az egyik napról a másikra módszerre esküsznek (értem is,hogy miért),de az borzalmas és max. nagyon erős motivációval működőképes (szerintünk ennyi dohányzás után úgy sem,mert alapesetben túl drasztikus). Kocadohányosságra viszont úgy érzem megvan az ehhez szükséges akaratom (ehhez talán több vagy jobb önkontroll is kell) és jó/vonzó és kellemes,mindemellett hatékony iránynak tartom.Minden hozzászólás érdekel a témámhoz.Köszi!



2014. jún. 20. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem bántalak,persze ha neked ez így bejön,csináld így.Én is kipróbálok mindent amit hallok,egyszer majd csak sikerül.Csak leírtam,hogy milyen jó lesz majd ha leszokunk róla:) (Nem csak egy hónapra)
2014. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én segítek bármiben amiben csak tudok!:) Alig várom!:) Rám még pár kiló is rámférne,pedig imádok enni,s legyen úgy,ahogy mesélted,hogy minden szebb,finomabb és illatosabb lesz!:) Mi legalábbis mindenképp!;)
2014. jún. 20. 22:24
 13/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

T.kérdező!

Persze,próbáld meg csökkenteni,nem biztos,hogy tényleg úgy van,ahogy írtam.Én csak azt tapasztaltam magamon is,és ismerőseimnél is,hogy ideig óráig ment ez a napi pár szálas próbálkozás,aztán szépen visszament egy dobozra,mindenféle ürügyekkel megmagyarázva persze.

A Niqutin CQ mentolos szopogatós tabletta nikotintartalommal,meggátolja a hírtelen elvonás tüneteinek nagy részét,és még jó szájízt is ad.

Kicsit fura íze van,kis keserű íz is van benne a nikotin miatt,de nem rossz.

Nekem 2 éve ez bejött,ezerszer jobb bagó nélkül.Azóta több mint fél milla zsebben maradt,nem vagyok büdös,meg a ruhám sem,érzem a tüdőmön,hogy egészségesebb,stb.,és jó nem függeni tőle!

Próbáld meg Te is ezt,hagyd a francba azt a büdös bagót!

Üdv.

2014. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves 4/13! Köszönöm,hogy újra írtál. Gratulálok!

A könyvben azt írják,hogy ez a pár szálas szisztéma azért rossz,mert ugyanúgy a cigaretta függvényében éli tovább az ember a mindennapjait.Ezért van az,amit írsz,hogy még a régi többszálas kerékvágásba is könnyen visszakerülünk ebből,frankó kis ürügyekkel,ami ugyebár totálisan a szenvedélybetegek jellemzője.Engem,jelen esetben a cigarettának még ez az ereje is csak taszít.Úgy érzem,mintha átlátnék már ezen az egész alattomosságon....Remélem egyszer tényleg,így vagy úgy,de végleg sikerül megszabadulnom tőle. Köszönöm és további kellemes dohánymentes csodát!

2014. jún. 21. 22:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!