Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érhetem el még, hogy...

Hogyan érhetem el még, hogy az emberek féljenek tőlem? Pl ha mondjuk meglátnak/vagy megjelenés. Külsőre így nézek most ki (Kép lent)

Figyelt kérdés

Általában fekete izom pólót hordok, de gyakran csak atlétát

A jövőben szeretném magam még nagyobbá formálni, dolgozok rajta


[link]


2014. jún. 18. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hordj magadnál egy kis kék könyvet felirattal: Mormon könyve. 100 méteres körzetben mindenki kerülni fog.
2014. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Morogj és vicsoríts,vegyél fel támadó pozíciót,

keratinzabáló:D

2014. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész fénykép ijesztő :) Nem tudom melyik vagy te közülük. Gyúrd ki magad nagyon, tarkopasz fej, pitbull, szerintem ez így már félelmetes és ezek még valamennyire legálisak, hát a fegyver az nem, pedig az aztán nagyon ijesztővé tudna tenni.
2014. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyik sem, de így nézek ki mint Ők
2014. jún. 18. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy úgy nézel ki, akkor írni sem tudnál.

Miért akarsz félelmet kelteni másokban?

2014. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért mert valakin már ennyi izom van, az nem az eszéből fogy el


Kérdésedre válaszolva, rossz gyerekkor, elnyomás, ütöttek vertek, általános iskolában annak idején csapkodott a férfi tornatanárom meg hasonló szép dolgok


A munkahelyemen elértem annyit, hogy máshogy állnak elém, és nem érzem most már magam fenyegetve, sikerült felépítenem egy várat körém, most már megérted hogy miért célom a megfélemlítés

2014. jún. 18. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit csináltak ezek, banda recska? Komolyan ezek nem tudom miért félelmetesek, én csak nevetek az ilyeneken. Bumm egy combrúgás azt ott sírnak majd a földön (tisztelet a kivételnek). De egy állon rúgástól is hamar bealudnának, de biztos félni kell tőlük... Valahogy én azt vettem észre, hogy sokkal veszélyesebbek azok az emberek akiken nincs felpakolva egy csomó felesleges izom, megnézed a bunyósokat akik érnek is valamit nem igen van rajtuk felesleges izom.
2014. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez már lerágott csont, egy bokszolót sem lehet ringbe küldeni Thaibox-on nevelt ember ellen, másrészt ha sima szálkás bunyós lennék, szerinted ki mondaná meg rólam 6 méterre? Hát senki, és ezért nem is tartanának tőlem
2014. jún. 18. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Hallottál már arról, hogy a külsőd és a viselkedéstől való félelemből csak a hatalom és státusz nélküli emberektől remélhetsz pozitív visszajelzéseket? :)

Ha nem, akkor most hallhatsz. Civilizált emberek között az izom nem státusz. Jó ha van, de semmi nem múlik rajta.

2014. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezeken az alakokon semmi félelmeteset nem látok, röhejeset annál többet. Ha nyáladzva, vérben forgó szemmel, bazi kést szorongatva rohangálsz, akkor fognak tőled félni az emberek, nem akkor, ha Michelin-babára gyúrod magadat.
2014. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!