Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen önbizalmam?

Hogyan legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, adminisztratív munkakörben dolgozom. Úgy érzem, hogy egy semmi vagyok a munkahelyemen, tele van a cég nálam okosabb emberekkel, és úgy érzem, hogy tőlem bármikor megszabadulnának, szó nélkül. Az enyém a legegyszerűbb munkakör. Folyamatosan attól félek, hogy hibázok, és kirúgnak, mert pótolható vagyok. Párszor hibáztam, és lelkibeteg voltam órákig miután haza mentem, hogy mi lesz másnap, de minden alkalommal amikor hibáztam, csak kisebb letolást kaptam, vagy mondták, hogy többet ne forduljon elő. Hogy űzzem el ezeket a gondolatokat? Teljesen jó munkahelyem van, de ez az érzés nagyon rossz. Van valami tapasztalatotok, tanácsotok?
2014. jún. 3. 14:12
 1/3 anonim válasza:
Ne foglalkozz másokkal próbálj odafigyelni , ha hibázol akkor sincs semmi mindenki hibázik:) picit sresszes vagy sportolj, valamit:) 34F
2014. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sportolok hónapok óta. Nem segít. Ha hibázok előjönnek a gondolatok, és nem tudok szabadulni tőlük. Ha interjúztatnak egy új embert egyből azt gondolom, hogy a helyemre akarják...
2014. jún. 3. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérd Jézust, hogy segítsen.
2014. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!