Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda lány,a pasik ezt állítják, sok fiú odavan értem. Mégis undorodom magamtól nagyon sokszor. Vannak napok, mikor szépnek érzem magam, de legtöbbször nem. Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt?
2014. jan. 26. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kefélj mindennap mással!!
2014. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van párom 2 éve
2014. jan. 26. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg minden napodat a lehető legjobban és legszebben eltölteni. ha odavannak érted a fiúk, azt élvezned kéne, nem elégedetlenkedned, hogy nem érzed magad szépnek.

Egyébként sajnos velem is ez volt. kb 12 éves koromtól mondogatták hogy szép vagyok, és sok fiúnak tetszettem, de én mégis csúnyának éreztem magam. szerintem ez neveltetés miatt volt, mert a családunkban általában negatív kritikákkal próbálták segíteni a másik előrejutását. Tehát dicséretet nem igazán kaptam.

Le lehet küzdeni, nagy odafigyeléssel. Öltözz minden nap úgy, ahogy az neked is nagyon tetszik, és próbáld szeretni önmagad, és akkor majd minden nap olyan lesz, mint amikor szépnek érzed magad:)

2014. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!