Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy legyen...

Mit csináljak hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok! Több srác is mondta már hogy szép vagyok és hogy lebecsülöm magam, de ne tegyem! Úgy gondolom hogy kiskoromból ered ez a dolog régen sokat csúfoltak és rengeteget sírtam akkoriban ezek miatt a bántások miatt..:/ Néha kicsit elhiszem hogy tényleg szép vagyok de ha egy fullos pasihoz kéne odamenni, nem merek, mert félek a visszautasítástól.

2014. febr. 6. 22:29
 1/8 Ráhel11 válasza:

Olvass!!! Osho: Intimitás


Sok szerencsét!

2014. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hú hány ilyen lányt ismerek:)

az összes jön ezzel a nincs önbizalmam dologgal,aztán amikor elbeszélgetek vele kicsit,kiderül,hogy full gőg a lány,mi több pontosan tisztában vannak vele,hogy mennyire jó csajok és milyen szinten hatással vannak a férfiakra.

persze ez nem hiba sőt.

csak engem ilyesmivel nem lehet megetetni.

2014. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második válaszolóval értek egyet. Nekem is volt már dolgom ilyen lánnyal, nem is eggyel. Jobb kerülni az ilyeneket.
2014. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem mondtam,hogy kerülni kell őket,sőt.

mert ezek tényleg szép lányok általában,csak szeretik ezt a nincs önbizalmam játszmát,hogy nyalizzanak nekik és dicsérjék őket.

aztán ha megtöröd a gőgjüket,lekezeled az összes ba-sztatásukat sértődés nélkül,megmutatva,hogy nem vagy nyalizó palimadár,olyan szépen dől össze a szépen felépített önimádó önképük,hogy öröm nézni.

és persze ezek után fel lehet csípni és megd...haha:)

2014. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyen játszmákat. Játszadozzanak mással:D Én meg inkább hajtok az "egyenes" csajokra.
2014. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért csúfoltak, ronda voltál? :D
2014. febr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát tény h régebben nem voltam egy szépség... de hát volt hova fejlődnöm..! különben meg egyik válaszoló se segít az ilyen szövegekkel h ismernek ilyen csajokat csak mert én nem olyan vagyok mint amit itt eddig leírtatok én tényleg nem azért vagyok ilyen h dícsérjenek meg mittudomén.. nekem tényleg nincs önbizalmam és örülnék ha vki tudna vmi értelmes választ adni h hogyan fejlesszem ki vagy h mitcsináljak h legyen... mert akinek van sokkal bátrabb, magabiztosabb és nem foglalkozik annyit mások véleményével!
2014. febr. 10. 09:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdj bele új dolgokba, de eleinte csak apróságokba, és ha azt veszed észre, hogy egyre több sikert aratsz benne, az ad némi pozitív energiát és jó kedvet. :) Egyébként van hobbid? Mert ha van, akkor abban is lehet különböző sikereket elérni, amik növelik az önbizalmat.

Én például csak sima szobanövényeket kezdtem el gondozni, és tök jó volt látni, ahogy nőnek, meg amikor az egyik ki akart pusztulni, sikerült megmentenem. :) Ezek apróságok, de nálam beváltak.

2014. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!