Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti tartotok attól, hogy...

Ti tartotok attól, hogy pólóban menjetek valahova? (többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy,hogy tudjátok: úgyis izzadtok, hiába a zuhanyzás, a dezodor.
2014. máj. 19. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Régen nem mertem levenni a pulcsimat (ami alatt rövid ujjú volt, tehát nem mertem pólóba lenni), mert lányként túl szőrös volt a kezem a többiekéhez képest. Azóta megoldottam ezt a problémát az epilátorral. :D

Jó idő van, meleg van, természetes hogy izzadsz. Ha nem rövid ujjúba, akkor mibe mész? Mert ha hosszú ujjúba, akkor csak még jobban meleged lesz.

2014. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És mi a baj? Foltot hagy az izzadság a pólón?

Ha igen, akkor érdemes olyat választani, amin annyira nem látszik. Fekete, fehér, nagyon mintás. Szürkét semmiképp se, mert azon látszik a legjobban. Illetve, ha szereted, akkor jó megoldás lehet az ujjatlan póló is.

2014. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ujjatlant pont,hogy nem szeretem.:D

És tartok attól,hogy néha büdös legyek.:S

2014. máj. 19. 12:53
 4/11 A kérdező kommentje:

"Jó idő van, meleg van, természetes hogy izzadsz.":

tök mindegy, az emberek úgyis megnéznek maguknak, ha lebüdösödsz akkor szégyelled magad és még azt hiszik,hogy egy ápolatlan ember vagy.

Mert nem mindenki olyan,hogy: "hm, tényleg büdös,de ki tudja miért" és ennyiben hagyja.

2014. máj. 19. 12:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem leszel büdös, csak meg kell találni a neked megfelelő dezodort. Az meg természetes, hogy nagy melegben valaki nem olyan friss üde illatú este a nap végén, mint reggel, amikor elindult otthonról.

És vannak olyan anyagok, amikben ha nincs túl meleg, akkor is nagyon izzad az ember.

Nekem volt egy-két ilyen pólóm, de megváltam tőlük.

2014. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, én már rájöttem, hogyha egészségesen étkezek akkor nem izzadok büdösen sem... + a megfelelő dezodor, parfüm is csodákra képes.
2014. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek pólóban menni sehová, bár én főleg azért, mert nem találom elég szépnek a karomat ahhoz, hogy rövidujjút vegyek fel.

Viszont a te problémádat is nagyon ismerem, sokáig ez volt a másik fő oka annak, hogy nem hordtam ilyen pólókat. Azóta ezt megoldottam, leírom, hogyan!

Egyrészt válassz olyan anyagú és színű pólót, amin nem látszik, ha nedves lesz. Ahogy előttem írták: főleg a fekete és a fehér, ill. a nagyon mintás dolgok a nyerők ilyen téren. Viszont vannak olyan anyagok is, amik egyforma színűek maradnak vizesen és szárazon is; ritka, de én találtam már ilyet. :3

A másik megoldásom a denevérujjú pólók választása volt. Amióta felfedeztem őket, sokkal könnyebb az életem. x3 Mivel ezek nem tapadnak hónaljban, szinte egyáltalán nem látszik bennük, ha izzadsz, ill. könnyen "tisztába is teheted" magadat bennük. Nagyon jó választás még nyárra az áttetsző anyagok hordása, mert azok jól szellőznek, ápolnak és eltakarnak, és az izzadás sem látszik bennük. Alájuk elég egy vékony trikó, nem kell több.

Végül de nem utolsó sorban, ami nekem még nagyot segített, az a "fújós" dezodorokra való váltás. Hiába tisztálkodtam, próbáltam ki 100féle dezodort, mindig izzadtam és könnyen be is büdösödtem valamiért. Még gyógyszertári dolgokat is kipróbáltam. Aztán rájöttem, hogy könnyebb, ha veszek egy fújós deot, és azt hurcolom magammal. Ha kicsit leizzadok, akkor bemegyek a mosdóba és befújom magam egy picit megint. Nem elfedem a szagot, hanem megelőzöm. Az olcsóbb fajtát szoktam venni, mert ugyanolyan jó, és mivel így gyorsan fogy, könnyen újra tudom vásárolni.

Még egy: frissikendőt is hordhatsz magadnál, azzal is fel tudod magad frissíteni, elég hasznos. Japánban állítólag alig használnak deot, mindenki csak ezeket a kis nedves kendőket hordja magánál mindenhová. x3

2014. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem. Szeretem a pólót, és hordom is.Válassz egy jó dezodort, ami illik hozzád, és nem fogsz izzadni.


A Dove abszolut jó, csak ajánlani tudom.

2014. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne is mondd, évekig átéltem ezt, aztán itt olvastam a Solutio Antisudoricáról, azóta kinyílt számomra a világ...kb évente kell újat venni, 400 Ft-ba kerül.


Azóta világoskék, fehér,sárga pólók, nem csak feketék...az életem teljesen megváltozott, magabiztos lettem és boldog:)

2014. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nejlonos póló az izzadságtól tényleg bebüdösödik! Pamutanyagú pólót vegyél fel, ami felszívja az izzadságot, és ha lehet, inkább mintásat, amin nem látszik meg egyből az izzadságfolt. Ha naponta kétszer lemosod ott, ahol a legjobban izzadsz, az is jót tesz. Esetleg használhatsz fertőtlenítős púdert, ami szintén felszívja az izzadságot, ezt a gyógyszertárban lehet kapni. Ez illatos is, tehát kiválthatod a dezodort, ami csak ront a helyzeten, mert a dezodorok felmarják a bőrt.
2014. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!