Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tartotok a legnagyobb...

Mit tartotok a legnagyobb hibátoknak?

Figyelt kérdés
Nem tudom volt-e ez a kérdés már. Többet is írhattok, ha sok nagy jellembeli hibátok van.
2013. nov. 22. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hogy tökéletesnek születtem.
2013. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Az egyik az hogy élve születtem.A másik az hogy hitelt hitel hátára vettem fel hogy tudjak a szüleimnek segíteni.Most meg nemtudok Á-ról B-re jutni.
2013. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hibám, hogy valaki miatt feladtam mindent!
2013. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A szóbeli kommunikációs képességeim messze elmaradnak az írásbelitől.
2013. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy kb 5-6 éve eltaszítottam magamtól 2 embert akit nem kellett volna és azóta csak a halálomat várom, de nem jön...
2013. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hogy gyakorizom.
2013. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy hirtelen felkapom a vizet, és leteremtek mindenkit aki csak körülöttem van, és még csak lelkiismeret furdalásom sincs - csak később, amikor már mindenki megharagudott.

Még az is nagy hibám, ez kapcsolódik az előzőhöz, hogy hangulatember vagyok, egy pillanat alatt el tudják rontani a kedvem, de ha valami jó történik akkor jó kedvű leszek. És ha nekem rossz kedvem van, akkor ne szóljon hozzám senki, mindenki hagyjon békén. De ha nem szólnak hozzám akkor meg az a baj. :D

Szóval nem vagyok egyszerű eset az biztos :)

2013. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lusta vagyok. Most is itt bambulom a gyakorit, mikor ezer dolgom lenne.
2013. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Jó sok választ kaptam, köszönöm :)


Nekem a legnagyobb hibáim:

- Lustaság szintén

- Kicsinyesség és bosszúállás

- Ha fel vagyok húzva agresszív vagyok mindenkivel szemben

- A jövőben élek

- A világ problémáit személyesnek érzem


Mondhatok példát, de nem leszek népszerű :D Bosszúállásra pl. itt derült fény... válaszoltam valakinek tök normálisan erre belémkötött valaki, de elég csúnyán. Összevesztem vele, és azóta ha meglátom egy válaszát (ki volt jelezve a neve) gondolkodás nélkül leértékelem. Így belegondolva ez rohadt kicsinyes... Javulás e-téren egyik kérdésemre az illető válaszolt, elég hasznosat és ott inkább nem nyomtam semmire. Meg hogy elkezdtem magam kicsit szégyellni emiatt, már direkt nem csinálom. Amúgy se szokásom a lepontozás max a trolloknál.

2013. nov. 22. 12:40
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogyha valaki nagyon megtetszik, egyből beleszeretek (vagy legalábbis úgy érzem, elkezdek terveket szövögetni, és kimutatom felé, hogy mennyire bejön nekem. Aztán ezzel rendre visszaélnek, vagy csak simán hülyét csinálok magamból. És mindig olyan tetszik meg, aki valamiért nem lehet az enyém.
2013. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!