Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tartotok a legnagyobb...

Mit tartotok a legnagyobb hibátoknak?

Figyelt kérdés
Nem tudom volt-e ez a kérdés már. Többet is írhattok, ha sok nagy jellembeli hibátok van.
2013. nov. 22. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Türelmetlen vagyok és lobbanékony, a másodperc tört része alatt felmegy bennem a pumpa, vérnyomás 250... az esetek 95%-ában nem lesz balhé, lenyelem, de akkor is. Illetve túl gyorsan és könnyen beleélem magam mindenbe, ezzel hatalmas csalódásokat okozok magamnak. Valamint hiperérzékeny vagyok, könnyen megbántódom. Túl sokat agyalok bizonyos dolgokon. :-) Szinte percek alatt, periodikusan változik a hangulatom. Nem mondanám magam hisztérikának, nagyon ritkán adok teret ezeknek a dolgoknak, de belül megvannak.

21L

2013. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja, és persze a nevetségesen gyors, instant szerelembe esések, amik rendre pofáraeséssel végződnek... :-D
2013. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

maximalizmus

elégedetlenség

Illetve kevés képesség a verbális kommunikációra.

Nagyon sokat szenvedek miattuk!

2013. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hirtelen haragú vagyok.
2013. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
sok esetben nem vagyok képes két értelmes mondatot egybefolyóan elmondani beszélgetés közben
2013. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

lustaság

sokat problémázok, rágódok a dolgokon (a teljesen lényegteleneken is), akkor is, ha már elmúltak és nem tudok mit tenni

2013. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A lustaságot. Most pl. matekot kéne tanulnom, vagy nyelvtant, vagy törit. Vagy leginkább mindhármat. Ehhez képest itt írogatok.
2013. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!