Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embert tartotok elvisel...

Milyen embert tartotok elviselhetetlennek, ha beszélgetni kell vele?

Figyelt kérdés
Mikor az valaki számotokra?
2014. febr. 1. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki nem őszinte, és ez párosul egy feszült, izgága állapottal. (Akin látom, hogy már mielőbb menne, csak ne kelljen velem beszélgetnie). Az ilyeneket nagy ívben kerülöm. Sajnos a főnököm is pont ilyen, de szerencsére ritkán kell találkoznom vele :D
2014. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Állj!

Ki dönti el, hogy kivel beszélgess?

Nem Te?....:-O

2014. febr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a szélsőségeket nem szeretem.

az energia vámpírt,aki csak a problémáit sorolja.

meg a kukát aki csak hallgat,hümmög és fogóval kell belőle kihúzni a szavakat.

2014. febr. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki vég nélkül csak magáról tud beszélni, és a problémáiról. Ha valaki fényezi magát. Ha valaki nosztalgiázik. Ezektől mind ki vagyok. Egyszer ültem egy autóban egy ilyen palival, 2 órás úton nála megvolt mindhárom tulajdonság, azt hittem felkötöm magam.
2014. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gyémántlány ***** válasza:
Én az üresen fecsegőket utálom, akik csak pofáznak, pofáznak vég nélkül a semmiről, és meg nem állnának semmi pénzért, mondjuk, hogy visszakérdezzenek, vagy valami. Gyűlölöm az egyoldalú beszélgetéseket, amikor nem hagynak szóhoz jutni.
2014. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előzőkkel egyetértek. Utálom a vég nélkül pofázókat, de ugyanennyire nem szeretem a kettőt se szólokat, akik nen tudnak egy értelmes mondator kinyögni és úgy kell kérdezgetni, de csak egyszavas válaszokat ad.
2014. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki utánam fut, hogy tudjon valakinek pofázni..nyomja a süket poénjait, és nem veszi észre, hogy szánalmas. Egyszer már leépítettem, de nem veszi észre magát. De szerencsére nem sokszor találkozom vele.
2014. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az unintelligens műveletlen embereket nem bírom. nem is állok le velük beszélgetni, max ha nagyon muszáj, vagy munka miatt kerülök velük kapcsolatba.

a folytonos panaszkodókat meg oltom ahogy bírom. visszakérdezek hogy attól jobb lesz valami ha csak sír a szád? ilyenkor általában mély hallgatás következik :)

aki látványosan panaszkodik, annak igazából semmi baja nincs -szerintem-, mert akinek komoly problémái vannak, az inkább szégyelli és próbálja megoldani, nem pedig pofázik róla megállás nélkül.

2014. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!