Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartanak hosszú távon...

Miért tartanak hosszú távon elviselhetetlennek személyiségnek?

Figyelt kérdés
Húsz éves férfi vagyok,és sokaktól hallom vissza hogy fárasztó vagyok, senkivel sem vagyok képes sokáig jó kapcsolatban maradni, azt mondják hogy végletesen jó tulajdonságaim vannak egyrészt néha nagyon gondoskodó, törődő vagyok, óriási szeretetet adok máskor pedig agresszív, durva, kötözködő stb.. Szóval én ezt nem tudom mire vélni amikor ilyeneket mond a barátnőm, szüleim, barátaim. Lehet hogy van benne némi igazság de én nem vettem észre hogy így viselkednék. Szerintetek milyen ember az akit így jellemeznek az körülette élők?
2013. dec. 22. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Kettõs ember vagy, az én férjem is ilyen, és valóban egy idõ után nagyon fárasztó,de mégcsak be sem ismeri, ez még rosszabb.
2013. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeszélyes. Ha a családod és a barátaid mondják, akkor valószínűleg igaz. Biztos, hogy nem bántásnak szánják, próbálj meg változni. Ők biztos segítenének neked.:)
2013. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!