Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek nyitottabb?...

Hogyan legyek nyitottabb? (hosszú)

Figyelt kérdés
Pár napja voltam gólyatáborban. Az osztályunk 2 részre oszlott, vannak a "menők" és a "visszahúzódók". Én az első klikkbe tartozom, mert az egyik általános iskolás barátnőm úgymond "felkarolt" hozzájuk, és így vagyunk 4-en. Csak az a baj, hogy nem nagyon tudok megnyílni előttük, nem beszélek sokat, nem szólok hozzá a beszélgetéshez, pedig ők pont olyanok, hogy egyfolytában beszélnek, hülyéskednek, nyíltak mások felé. Én csak az általános iskolás legjobb barátnőimmel tudok nyitott lenni, velük tudok hülyéskedni, de ők ugye nem voltak ott, mert máshova jelentkeztek. Hogyan tudnék nyitottabb lenni velük szemben? Szeretnék többet beszélgetni velük, hozzászólni a témákhoz úgy, mintha a legjobb barátnőmmel beszélnék, de nem megy..
2013. aug. 29. 19:58
 1/3 anonim válasza:

ha nem megy akkor lehet nem is velük kéne lenned.

amúgy én is ilyen voltam és nekem sikerült beilleszkednem közéjük.

mennyi idős vagy?

2013. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam, 3év alatt egyszerse beszélgettünk, olyan csendes. Sok ember jobban szereti a csendesebb embereket.
2013. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
de ha abba a társaságba szeretne beilleszkedni akkor gondolom nem csendes akar lenni.
2013. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!