Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak en nem tudok telefonon...

Csak en nem tudok telefonon beszelgetni?

Figyelt kérdés
Ha valakivel telefonon beszelek egyszeruen semmi ertelneset nem tudok kinyogni es hebegek-habogok ossze vissza. Annyiszor beegek emiatt. Elobe, chaten, smsbe semmi gond nincs de ez a telefonalas nem megy...Miert? 14L
2013. nov. 21. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül.. Régebben komoly gyomorgörcs fogott el, ha taxit kellett hívnom vagy pizzát rendeltem annyira nem tudtam telefonon kommunikálni.. Aztán valahogy én is belejöttem, mostmár gond nélkül intézek el bármit telefonon keresztül is.. Idővel beletanul az ember... 23/L
2013. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én is utálok telefonálni. s a legjobb, hogy olyan munkahelyen dolgozom, ahol mindennapos...
2013. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én is így voltam vele. De hidd el, ha sokat csinálja az ember, belejön. Nekem sikerült. :) 16L
2013. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon utálok telefonon beszélni.

Mindig izgulok, elkezdek remegni és izzadni... A szívem feljön a torkomba és köpni nyelni nem tudok. Nem tudok gondolkodni, egyszerűen leblokkolok. Szerintem ezt el kellene nevezni telefonfóbiának. :D


22/F

2013. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Telefonban én se tudom magam annyira kifejezni mintha rendesen beszélgetnék valakivel, és az a mániám, hogy fel-alá járkálok amikor telefonálok.:D Reflexből azon kapom magam, hogy össze-vissza megyek a házban. De én szeretek telefonálni.:)

15/f

2013. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nálam ez tök fura :D Régen, kb 10 éve még imádtam telefonálni a barátaimmal, párommal stb. De most velük egyszerűen telefonon már nem tudok kommunikálni, persze szoktuk egymást hívni, de sosem tart tovább két percnél, régen meg volt, hogy másfél-két órákat beszéltünk :) viszont hivatalos ügyeket, amiket telefonon is lehet, azokat meg mind én intézem a családban, ebben jó vagyok.
2013. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudok telefonon beszélgetni...

2-3 perc után már kezd idegesíteni a telefonos beszélgetés.

17F

2013. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok vele én is, utálok telefonálni
2013. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Dettó. Én a munkahelyemen is jobban szeretek írásban kommunikálni, nagyon utálom amikor felhívnak, de sajnos elkerülhetetlen.

Persze bele lehet jönni idővel, megoldom telefonon is amit kell, de a mai napig sokkal összeszedettebb vagyok írásban.

41N

2013. nov. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Gyomorgörcsöm van telefonálások előtt, meg erős szívdobogásom. Mire leteszem a telefont leizzadok, és szaporán veszem a levegőt. Néha rosszul mutatkozok be, hülyeségeket beszélek szóval hasonló. Nem tudom kinövöm-e, lassan 23 éves leszek.
2013. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!