Hogy lehet a múlt sérelmein túllépni?
Miért kellene a másik nemet utálnod? De fordítottt esedben elfogadnád, ha a másik nem tagja utálna téged néhány rossz élmény miatt?
2014. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
2/14 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem érdekelne, hogy ki, mi, hogy és miért. Az a baj, hogy eleinte úgy tűnik, ki tudok jönni annak a nemnek a tagjaival, de amint valami olyat tesznek, amit én rossznak/erkölcstelennek/embertelennek ítélek meg, le vannak írva, és beleeesek egy ilyen gödörbe, hogy pl. nem is érdemes velük foglalkozni, mert úgyse normális egyik sem, úgyis tennének valamit, amit nem tudnék megbocsátani, stb.
Nem érdemes általánosítani.
Ezzel az erővel én utálok minden szőkét, vagy utálok minden magas embert... stb
Miért pont nem szerint utálod az embereket?
2014. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
Ahogy így olvasom, végeredményben nem veszít sokat veled a másik nem. Szerintem ne változz meg.
2014. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Fogalmad sincs rólam, sem a körülményekről, sem arról, hogy mi történt velem. Szóval tehetsz egy szivességet és szexuális kapcsolatra léphetsz anyukáddal.
Végsősoron ezt ők, annak a nemnek a tagjai tették velem. Meggyűlöltették magukat, nem is akárhogy. És én is tudom azt, hogy nem fer, de olyan jól esne látni azt, hogy szenvedtek nem kokrétan az az egy-két személy, aki tönkretett, hanem úgy az összes. De pl. ő most azt az életet éli, amit nekem kellene, én meg rohadok megfele.
Szerintem sz@r helyen keresgelsz. Vannak rendes nok is.
Mondjuk amig igy frocsogsz, addig joerzesu messzire elkerul...
2014. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
A saját szarodon sehogy, megbocsájtással.
Nem tiszta a kérdés.
2014. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
most olvastam tovább, ez van nincs mit tenni fogad el, hogy ez vagy és ne küzdj magad ellen.
2014. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
Az embernek alapvetően szüksége van egy ellenkező nemű társra. Ne általánosíts ennyire. Akármi rosszat tesz veled valaki, abból mindig tanulj, és lépj tovább. A következő kapcsolatodban már okosabb leszel.
2014. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
10/14 A kérdező kommentje:
Én már elkönyveltem magamban, hogy senkinek nem fogok kelleni. Másrészt pedig már nagyon vágyok egy társra, és csak lesek, hogy mások hogy képesek erre. Annyira zárkózott vagyok, hogy az valami hihetetlen.
Kapcsolódó kérdések: