Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, hogy gyűlölet...

Miért lehet az, hogy gyűlölet tölt el ha olyan lányt látok aki tetszik?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy hülyeség, és kedves is vagyok aztán az egyénnel, de az érzés az konkrétan a gyűlölet.
2014. jan. 25. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Van a lánynak pasija?
2014. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Freud szerint minden gyerek szerelmes az anyjába és féltékeny az apjára, amiért osztoznia kell vele az anyján.

Később ezeket az érzéseket különböző mechanizmusokkal elferdítjük és kivetítjük másokra olyan formában, ami már elfogadható.

Szóval ha egy lányt látsz, aki tetszik, akkor felidézi benned azt a gyűlöletet, amit éreztél az apád iránt, de akit már szeretsz és nem fér bele az értékrendedbe, hogy gyűlöld... Ilyesmi

2014. jan. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez komoly??

-Mi nem tudjuk ezt hiába okoskodunk itt..

Az életed történéseit nem ismerjük pedig azok alakítják az életed és az érzéseid.

Talán sokat csalódtál azokban a csajokban akik tetszenek neked... Vagy valami ilyesmi..

De erre a kérdésre csak te tudod a választ..

2014. jan. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sikerült már összejönnöd eggyel is?
2014. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. jan. 25. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Frusztráció.

fogadd el, hogy kasztrendszer van, és nem is lesz soha szép barátnőd, mert az a jóképű fiúknak van fenntartva. A szépek vagy elutasítanak, vagy kihasználnak. Jóképűnek kell születni, és rá sokat sportolni, és akkor megkaphatod ezeket, sőt, ők fognak olvadozni utánad. Az élet nem igazságos, nem ugyanazt kapja mindenki, nem azonosak az esélyeink.

2014. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem? Sejtettem, és akkor itt is lehet a gond. Tele van a tököd a visszautasításaikkal, szégyent és megalázottságot érzel, ami gyűlöletet szít benned. Én is érzek hasonlót, de elnyomom, mert mégiscsak egy alantas érzés, és igyekszek nem tudomást venni a szép nőkről. Kerülöm őket. Amúgy sem hisezm, hogy annyival többet tudnának adni egy átlagos lánynál, amiért megéri koslatni utánuk.


Előző válaszolót kiegészíteném azzal, hogy a szép külső sem elég, kell még nekik egy jó kisugárzás, karakánság, valamint biztos anyagi háttér sem árt, mert egy jó nő nem nagyon jön össze egy munkanélkülivel, érted...

2014. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy sikeres náluk,és ez bánt,frusztrál,ezért érzel gyűlöletet.jól gondolom?
2014. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet, de igazából mondom kedves vagyok én hozzájuk, attól még, és nem látom, hogy undorodnak tőlem. Talán az bánt, hogy nem teszek semmit amivel közelebb is kerülhetnék. Talán emlékeztetnek arra, hogy milyen egy tehetetlen p*cs vagyok. Hehe. :I
2014. jan. 25. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem viszonozzák a kedvességet. A kedvességed alapja az ő szépségük, ami visszafelé nem működik, mert Te nem vagy helyes, jóképű, vonzó. A szép embereket szeretik, a nem szépeket nem.
2014. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!