Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi all a bunkossag mogott?

Mi all a bunkossag mogott?

Figyelt kérdés
Talan valmi titkolnak ?
2014. jan. 17. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy érted, hogy bunkó az ember? Hogy folyamatosan az, vagy csak néha? A néhára én azt tudom mondani, hogy például nagyon idegesíti valami őket veled kapcsolatosan irányukba. Viszont nem akarják megmondani mi az, és ezzel próbálják elérni, hogy olyankor, amikor az a valami előjön, akkor hagyd őket békén. Lehet ez is. De számtalan oka lehet ennek.
2014. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akik alapbol bunkok arra ertem,persze egy normalis ember is szokott neha bunkozni a ha monfjuk rossz napja van.
2014. jan. 17. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
sikertelen élet,rossz életvitel (depresszió,érzelmi zarolás...stb) legalábbis,így vélem azért ilyenek egyes emberek.
2014. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Mindenképpen iskolázatlanság, vagy ha járt is suliba, akkor is csak kilóra volt ott, szellemileg pedig az utcán.

A bunkóság amúgy a szomorú és helyzetén egyelőre változtatni nem tudó emberre is igaz.

2014. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem tudom... én ismerek egy lányt, aki állítólag bunkó. Én nem tudom, mert csak annyit vettem észre, hogy kedves volt velem és nem bántott se semmi... De mégis éreztette velem, hogy lenéz. Nem tudom, hogyan. De éreztem, hogy nem tart egyenrangú partnernek. Nem is értettem miért van ez. OO Bátyám szerint ez a bunkó.

Viszont nem hiszem, hogy lenne bármi mélyebb titka. Az is lehet, hogy ő így tartja normálisnak. VAgyis nem akar bunkó lenni, és nem is gondolja magát annak. Azt hiszi, hogy így kedvesebb, vagy viccesebb (azokból több szokott lenni). Szerintem ezeknek nem szokott háttere lenni olyan nagyon titok formájában.

2014. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

van sok fajta bunkóság.

én verbális büntetésnek használom,szóval direkt alkalmazom.

a rossz napos bunkóskodást szerintem a szeszélyes buta emberek csinálják tehetetlenségükben,vagyis a gyengeségük miatt.

a hétköznapi bunkóságokat,pl bemegy valaki valahová,nem köszön és elkezdi mondani a mondókáját akkor is ha éppen eszem,meg főleg az idősek csinálják,mert el vannak idegenedve az emberektől és elfelejtették a szociális viselkedés alapjait,azért bárdolatlanok.

2014. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenfajta lenéző vagy bántó viselkedés mögött tudatlanság áll. Ez a szociális tudatlanság, a másik tökéletlenségének, vagy valamilyen tulajdonságának az el nem fogadása.
2014. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ratkokorszak,és a szocrendszer által évtizedek alatt kitermelődött gondolkozni nem tudó,kifinomulatlan,nyers bunkóprolik elszaporodása,akiknek nincs emberi érzelmi világuk,intelligenciájuk,csak zabálnivaló legyen,valóvilág,meg sör és cigi.
2014. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!