Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg szeretnék változni. Hogy...

Meg szeretnék változni. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok. Régebben nagyon visszahúzódó voltam, valaki még ki is nevetett érte. Akkor, és ott eldöntöttem, hogy megváltozok, viszont ez kissé túlsikerült. Néha eljárok bulizgatni, viszont ott kész KO vagyok. Nem iszok sokat, tényleg, csak nekem hamar beüt kicsike is... Tudom-tudom! Aki nem bírja, az mért iszik?! Háááát, éppen ezen szeretnék változtatni. A haverjaim mindig isznak a bulikon, és sajnos azt nagyon természetesnek vettem, hogy akkor én is iszok... De elegem van a hangos viháncolásokból, az értelmetlen beszédekből, az emlékezetkiesésekből... Nem akarok beolvadni a sok részeg közé, akik azt sem tudják melyik bolygón vannak. Én szeretnék lenni az a lány, aki egy-két vodkanarancsnál többet nem iszik, és csak mosolyog a többiek hülyeségein, és vigyáz rájuk, nehogy bunyóba keveredjenek, vagy nehogy valami bajuk essen. Nem akarom, hogy én legyek az, akinek baby sintér kell.

Csak egyetlen egy baj van... Én így oltári jól érzem magam. Imádok bulizni, cigizni is szoktam. A cigizést is szeretném egy kicsikét lightosítani, kevesebbet. Nem arról van szó, hogy minden nap 2 doboz... Isten őrizzen. Csak akkor cigizek, amikor társaságban vagyok, akkor kb 4-5 szálat egymás után.

Nagyon imádom azt az életet, ami most magával vonz, de nem akarok tovább sodródni a "tinibitch" árral, mert később, amikor visszagondolok rá megbánok dolgokat. (Nem ismeretlennel szex, vagy ilyesmi, csak néha kikotyogok dolgokat.)

Szerintetek hogy kezdjem a változást. 10-én lesz egy buli, az unokatesóm szülinapját, és az én névnapomat egyszerre ünnepeljük a haverokkal. Ott szeretném magam próbára tenni, és "jókislányként" viselkedni... Szerintetek van arra esély, hogy tartóztassam magam, vagy el fogok bukni? :o A válaszokat előre is köszönöm :) 



#ital #cigaretta #buli #megváltozom
2014. jan. 1. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
na, tök jó, csak így tovább! :)
2014. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok :)
2014. jan. 11. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!