Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok változni hol kezdjem?

Meg akarok változni hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves fiú vagyok. Most kezdtem a középiskolát és hát osztályba elég visszahúzódó vagyok, van 1-2 haverom akikkel néha beszélek kicsit ,de valahogy szeretnék népszerűbb lenni csak egyszerűen nem tudom hogy hogy kezdjek. Vannak olyan emberek akiket mindenki kedvel és folyton a középpontba vannak nekem annyi is elég lenne ha tudnának a létezésemről! köszi
2012. febr. 15. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenki a középpontban lenne, senki se lenne ott.
2012. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
írtam hogy nem akarok a középpontba lenni csak azt akarom hogy tudják hogy egy ilyen gyerek is van itt
2012. febr. 15. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:

És attól miért lenne jobb neked?

Akiket valóban érdekelsz azok mindig tudni hogy te is vagy.

Akiket meg csak azért érdekelnél mert hasonulsz hozzájuk, azok biztos hogy olyan fontos emberek...?

2012. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

aki vissazhuzódó személyiség arra sajna ilyen sors vár ,ha csak nem lesz nagyvagány. népszerűség manapság arról szól, hogy mennyire jó a humorérzéked, mennyire vagy jó improvizálásban, beszólások, mindig légy laza, ha felszolítanak és nem tudod, akkor is próbálj vhogy kimászni belőle, a lényeg hogy ne keresd a kellemetlen szitukat, de a hamégis jön akkor ne ess pánikba és ne vörösödj, hanem szard le és gondold azt hogy ha a menő gyerek lenne ilye helyzetben ő sem érezné jobban magát, de ha ő is ki tud mászni belőle te is ki tudsz

hope this helped

2012. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jobb két embert tökéletesen ismerni, mint 1000 ret sehogy se. én tudom. nekem rendeteg ismerősm volt. buli, foci, koncertek, kocsmázás. sajnos 1 éve meghalt a barátnőm (autóbalesetben), padlót fogtam, öngyilkos akartam lenni de nem sikerült. 2 hétig tartottak korházba. családtagjaimon kívül 15 ember jött be. most 20 ember a barátom, név szerint fel tudom őket sorolni, de rájuk számíthatok. gondolj bele ott volt majdnem 500 ember. jó kicsivel kevesebb.ismertek, tudták mi van velem, de nem is érdekelték. neked melyik esne jobban? sztem ne változz meg. legyen 2 igaz barátod, esetleg szerezz 1-2 tőt, de ne akard a világot meghódítani.

Üdv:Gábor.

2012. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kiegészítés: melyik esne jobban:

1:bajvan és 1000 emberből alig megy el

2:5 emberből mindenki elmegy...

(előző)

2012. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez jogos köszönöm és részvétem a barátnőd miatt
2012. febr. 16. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
kösz...
2012. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!