Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A dohányzás a gyengeség jele?

A dohányzás a gyengeség jele?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 13:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
59%
Az én szememben annak a jele, illetve méginkább az arroganciáé. (Arrogánsnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ragaszkodjon egy ekkora hülyeséghez, tehát ez egy olyan dolog, ami pszichológiailag egy előnytelen személyiségjegyről árulkodik.)
2013. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

szerintem nem gyengeség..a gyengeség az szerintem lustaságot is jelent, a dohányos ember pedig nem lusta, időt, energiát, és pénzt ölt bele abba, hogy kialakuljon a függőség, keményen dolgozott érte hogy rászokjon, aztán pedig vagy küszködik az elvonási tünetekkel, vagy keményen dolgozik, hogy tudjon venni újabb adagot magának. persze akit nem zavar a saját függősége, azt én nem is ítélem el, mindenki azt csinál amit akar, de aki pl le akar szokni, de inkább dohányzik tovább, azt nem gyengének tartom, hanem hülyének, következetlennek, és gyávának. Aki akar cigizni azzal nekem semmi bajom, de a dohányosok fele szabadulna az egésztől, mégsem teszi, és kitalálja magának hogy A; más is káros, B; a dohányzás nem is olyan rosz C; úgysem lehet leszokni, D; maaaajd holnap.

A hülye kifogásokhoz megintcsak erő kell, úgyhogy nem gyengék :D

2013. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

egyetértek az előzővel

ez hasonló a kövérséghez: gusztustalan, egészségtelen hasas-hájas disznó, de nem érdekli. ahogy a másik emberre is tojik rá (arrogancia)

2013. dec. 30. 17:46
 14/26 A kérdező kommentje:

11-essel értek egyet

nem azzal, aki szerint a kifogás gyártás jele a lelki erőnek

2013. dec. 30. 17:47
 15/26 anonim ***** válasza:

nem lelki erő..:D szerintem a kövérség sem lustaság, ők is tök sok energiát ölnek abba, hogy elhízzanak. a dohányzás is inkább igénytelenség, meg hülyeség


mindegy kivel értesz egyet, majd megérted :D

2013. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
elolvastam 5 választ éés nagyot néztem szóval mondhatnánk hiszen ha idegesek vagyunk akkor szoktunk cigizni de az idegesség a gyengeség jele? talán az ész/lélek gyengeségéé de egyébként ha megszokod / rászoksz attól még nem vagy gyenge vagy minden szokás a gyengeség jele ? szoktam fürdeni a Balatonban nyaranta ez gyengévé tenne? (direkt nem azt írtam h bulikba szoktam inni mert az a gyengeség jele LEHET) próbáltam a cigit 1x de semmi értelme az idegesség erőkifejtéssel jobban levezethető (16 F)
2013. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én mindig a gyengeség jelének tekintettem.
2013. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

gyenge, arrogáns? hmm..

érdekes, hogy sok sok millió embert bélyegeztek meg ezekkel a jelzőkkel, holott nem is ismeritek őket. Kedves Kérdező, te is gyenge vagy és arrogáns, mert az általánosítás egy rossz szokás, tehát a gyengeség jele. Ugye ez milyen értelmetlen volt...épp csak kicsit volt értelmesebb, mint a te érveid.

2013. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Es mi van azokkal akik az utan kezdtek el dohanyozni miutan utana neztek h valoban egeszsegtelen e a dohany?


Az oslakos amerikaiak evezredekig dohanyoztak, tiszta, 100%-os dohanyt, pl...


[link]


Ilyen es hasonlo cikkeket talalhatsz, tudomanyos referenciakkal. Ne annak higyj, aki keszpenznek veszi h a dohany rossz, hanem annak aki be is bizonyitja az allitasat.


A dohany maga csak jot tesz, elenkiti az agysejteket es a gondolkodast, segit az emesztesben es termeszetes modon nyugtat - ellenben az orvosi nyugtatokkal - valamint segithet megelozni jo par betegseget (pl. Alzheimer).


Ami viszont nem egeszseges, az a sok hozzaadott kemikalia, ami a legtobb markas cigarettaban talalhato, azok valoban arthatnak. De nem a dohany az okozo.


Aki nem hiszi, jarjon utana.

2013. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenkinek a magánügye. Ha nem tetszik, hogy valaki cigizik, akkor nem kell ránézni, az ő tüdeje, az ő élete. vagy állj oda egy bagós elé, és mondd neki, hogy te arrogáns, gyenge ember vagy,a miért cigizel, és várd a reakciókat. (Egy nagyon okos ember mondta régen: "ha mindenki a maga dolgával törődne, vagy a máséval is, de nem ártó, bántó szándékkal, több lenne a boldog ember, hisz a legnagyobb ostobaság más hibájával magunkat hergelni.."
2013. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!