Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A dohányzás a gyengeség jele?

A dohányzás a gyengeség jele?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 13:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
nem
2013. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
szerintem meg igen
2013. dec. 30. 13:35
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2013. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%

Ha úgysem veszed figyelembe más válaszát, akkor miért kérdezed?

Egyébként nem.

2013. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
En eddig sosem gondoltam igy erre,de latok logikat abban amit mondasz,meg egyet is tudnek erteni vele.
2013. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
A dohányzás egy szokás...akkor ennyiből pl a sminkelés is a gyengeség jele?
2013. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Igen az . Mikor elkezdi az ember fiatalon ,akkor a többi hülye haverja viszi bele, vagy azt képzeli ,hogy ettől lesz menő, agy nem tud mit kezdeni magával és pótcselekvést keres. Ez mind a gyengeség jele.

Később ,mikor ideges lesz ,szintén ehhez nyúl ,mert nem tudja másként levezetni a feszültséget ,igen ,ez is a gyengeség jele.

No meg mikor nem tud leszokni pedig tudja ,hogy káros az egészségre ,de a drog erősebb mint az ő akarata ,igen ez is a gyengeség jele. És mikor ezekkel szembesítik ,nem ismeri el és kifogásokat keres, hárít, ez minek is a jele ?

2013. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
A dohányzás drogfüggőség. Arról lehet vitatkozni, hogy ez a gyengeség jele-e, de aki még soha nem volt drogfüggő, az jobb, ha csendben marad.
2013. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Igen, aki nem drogfüggő, annak kuss :D

Aki rendes életet él, annak is kuss :D

Aki rendesen neveli a gyerekét, annak is kuss

aki még sosem volt alkoholista, annak is

És akkor kinek szabad beszélni?

röhejes

2013. dec. 30. 16:30
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg az a röhejes, hogy, aki nem ért veled egyet, az 0%-os. Ezek nem "lájk"-gombok... Kicsit egyenlítettem, ha nem baj. :P (Lefelé nem, csak felfelé.)

A dohányzás önmagában szerintem nem a gyengeség jele (nyomkodd a pirosat, de nagyon erősen :P). Kamaszkorban a "h.ülye haverok beleviszik" elég tipikus példa, nade ez miért lenne gyengeség? Azért, mert nem mond ellent? Miből gondolod, nemtudomhányas előző válaszadó, hogy ellent akar mondani? Vagy én értelmezem rosszul?

Abban egyetértek, hogy azt hiszik, ettől lesznek "menők" meg "felnőttek". Persze, hiszen ezt látják a felnőttektől, meg a "menő" srácoktól. Egyébként akkor a szex is a gyengeség jele? Csak mert a kamasz ugyanúgy a kortársai nyomására kezd el korai nemi életet élni (nyilván van kivétel, ami elenyésző), mert "jaj, a Kata már nem szűz, én meg még igen, de gáz, meg különbenis, kamasz vagyok, én sz.rtam a spanyol viaszt, már érett, tapasztalt felnőtt vagyok, tehát csinálom". Bizonyos szempontból mindkettő káros, nyilván a dohányzás nagyobb mértékben. Meg honnan veszed, hogy nem tud leszokni? Miből gondolod, hogy akar? Francokat akar, csak tisztában vagy a hátrányaival, és a környezete szétszekálja, ezért azt mondja, hogy akar... pedig nem. Na mindegy, lehetne még boncolgatni a témát ebből a szemszögből, én mindenesetre azt gondolom, hogy elég sok mindenre rá lehet ám húzni, hogy a gyengeség jele (pl. ha nem szólsz vissza az idegesítő főnöködnek az adott szituációban, az gyengeség, vagy a lehetőségek mérlegelése után tett ésszerű lépés - ez esetben a lépés hiánya, vagy a kedves kérdezőnk is lehetne gyenge, mert esetleg tisztában van vele, hogy aki nem ért egyet vele, azt nem tudja meggyőzni észérvekkel, mert nincsenek neki, ezért a nemtetszését ilyen óvodás módon fejezi ki... és még sorolhatnám.).

2013. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!