Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki lehamuzik 9-10. emeleti...

Aki lehamuzik 9-10. emeleti panelházból, az bunkó?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek,milyen embernek tartjátok az ilyet?

#dohányzás #gyik #emberi tuladonságok
2013. júl. 14. 13:45
 1/6 anonim válasza:

lehamuzik? Kiborítja a hamutálat? Mondjuk ha balkonom van, és pont kint ülök, és telibetalál, akkor felkiabálok, hogy óvatosabban... (ha már ezredjére eljátszotta, akkor üvöltözöm, vagy felmegyek xD)

Ill. persze a tiszta ruha van kint, és foltosak, szintén a fentebb írt sorrend... :D

2013. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első,köszi a válaszod,hát elég türelmes vagy azért,mint én!:)Akitől ezt láttam-utólag eszembe jutott-le-és körbe nézett,mielőtt lehamuzott!Nem tudom miért tette,nincs hamutartója?Ja,azt elfelejtettem írni,hogy nem erkélyről csinálta,hanem szoba ablakából pottyantotta le!Nem azért kérdezem,mert emiatt rinyálok,csak ez az illető fontos nekem...kivi voltam/vagyok,ki hogyan fogadná ezt!Tudod,a rózsaszín szemüveg...
2013. júl. 14. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon bunkó. Nyolc emeletes tömbház hatodik szintjén lakom, de ki nem állom, amikor az ablakom párkánya tele van hamuval, a drága felső szomszédok miatt.
2013. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bunkó. Már csak önmagában a szemetelés miatt is, de ráhamuzni mások fejére/teraszára még tetézi ezt. Utána a csikket hova dobta, lazán kipöccintette?
2013. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát jó,én is csúnya dolognak tartom,meg a szemetelést is!De az legyen mentségére,hogy körülnézett,és csak 1et hamuzott ki,lehet várt valakit!A csikket nem dobta ki szerencsére!
2013. júl. 14. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi anno a panelbulikon felcsűrtük a zenét maxra, és szerintem örültek, ha csak hamut találtak az erkélyükön, ablakpárkányukon.


Én nem lennék ideges, egy laza seprés, fújás, és nincs semmi probléma. Nem várom el, hogy ezt abba hagyják, hiszen én is lehamuzok a bulikon, mikor nincs a közelben hamutál, és nem szeretném átverekedni magam a tömegen egy égő cigivel. A csikk pöccintés meg... Egyszerűen feelinges belepöccinteni a csikket az éjszakába... Gyarló az ember :)

2013. júl. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!