Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek berugni a...

Miért szeretnek berugni a fiatalok?

Figyelt kérdés

Mi a jó a másnaposságban és a saját hányadékodban?

Abban, hogy arra sem emlékszel, hogy mit csináltál és, hogy olyan dolgokat teszel, amelyek már nem visszafordíthatók?



2013. dec. 30. 04:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Pont ezeket a válaszokat vártam és pont a lényeget nem sikerült megértenetek.

Szerintem az az ember unalmas, akinek különböző szerek kellenek ahhoz, hogy jól érezze magát és vidámabb legyen.

Miért nem akartok különlegesek lenni és olyan dolgoktól jól érezni magatokat, amiket ti magatok alkottok és nem egy másik szer?

2014. jan. 2. 16:43
 12/20 anonim ***** válasza:

hát már ne haraduhj kérdező de amit most írtál az köszönőviszonyban sincs a kérdéseddel, szóval nem tudom mit kellett volna megértenünk...

tudom, hogy kérdésre nem illik kérdéssel válaszolni, de ha ennyire képben vagy akkor hadd kérdezzem meg, hogy te milyen általad alkotott dologtól érzed jól magad?

ha vezetek akkor nem iszok alkoholt és mégis jó a buli, szóval az szerintem túlzás, hogy a fiatalok csak így érzik jól magukat és piásan is lehet szar a buli, mondjuk ahhoz már tényleg elég ergya kell legyen :D

amúgy jól sejtem kérdező, hogy még soha életedben nem ittál alkoholt, legalábbis olyan mennyiségben, hogy jól érezd magad?

2014. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ismerek amúgy olyan embert, aki előállítja magának a drogot és attól érzi jól magát

akkor ő most különleges én pedig unalmas?

2014. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ha akarod tudni, igen, már rúgtam be, de nem volt felemelő érzés. Én akkor érzem jól magam ha jó teljesítek és ha elérem a céljaimat. Ha nem kell semmilyen szer ahhoz, hogy jobb kedvem legyen és olyan dolgoknak örülhetek, amiket én hozok létre. Ha szerinted a droggyártás is ilyen, hát szólok, hogy nem, mert ahhoz nem kell túl sok fantázia.
2014. jan. 5. 21:38
 15/20 anonim ***** válasza:

kérdező az a helyzet, hogy nagyon szélsőséges vagy és kicsit hülyén látod a dolgokat

úgy állítod be, mintha a mai fiatalok már semmi másban nem lelnének örömet csak az ivásban

én rengeteg velem egy idős fiatalt ismerek, akik kimagaslóan jó sportolók és ismerek sok kitűnő tanulót is, számos versenyen vesznek részt rendszeresen és nagyon jó eredményeket érnek el, de hétvégén mégis isznak

2014. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én nem az egészséges ivásról beszéltem. A kérdésemre kértem választ. Miért szeretnek a fiatalok túl sokat inni??
2014. jan. 7. 18:58
 17/20 anonim ***** válasza:

mindegyik más miatt, ezt nem lehet leáltalánosítani

valamelyik csak feszegeti a saját határait és nincs tisztában vele, hogy mennyire bírja és gyakran kidől

olyanok is vannak, akik vagányságból isznak sokat, de olyan biztos nincs aki szeret nagyon berúgni meg másnapos lenni

2014. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a legértelmesebbet az utolsó válaszolótól kaphattam meg. Köszi.
2014. jan. 14. 16:52
 19/20 bumbi02 ***** válasza:
Fogjuk rá, hogy nem a legértelmesebb választ kaptad, csak azt, amelyiket vártad...: )))
2014. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
xD
2014. jan. 23. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!